Čo si si našla pod vianočným stromčekom? Bola si s darčekmi spokojná? A čo povedala na tvoje darčeky rodina alebo tvoj drahý? Možno sa tváril, že ho to potešilo, no opak bol pravdou. Vyspovedali sme niekoľkých mladých mužov, ktorí ochotne prezradili, aké katastrofy si pod stromčekom našli. Možno v tom nájdeš aj ten svoj vlastný.

Asi všetky sa zhodneme na tom, že kupovať chlapom darčeky je náročné. Snažíš sa vymyslieť to najlepšie, no niekedy sa to jednoducho nepodarí. Nielen ženy sa rady sťažujú na svoje polovičky, aj páni nám porozprávali, čo pod stromčekom rozhodne nečakali.

„Od svojej bývalej som raz dostal plyšové hovienko, to emoji. Dodnes neviem, čo mi tým chcela povedať.“ (Dávid, 23)

„Raz som si našiel pod stromčekom také plavky, ako nosil Borat. Viem, že to mal byť pokus o žart, ale veľmi sa jej nevydaril.“ (Matej, 25)

„Od tej svojej som si pod stromčekom našiel vysávač. A ešte sa čudovala, prečo sa z neho neteším.“ (Adam, 24)

„Od frajerky som na Vianoce dostal voňavku. To by bolo fajn, keby mi raz dávnejšie nepovedala, že presne takúto používal jej ex.“ (Peter, 26)

„Pod stromčekom som si našiel kozmetickú sadu pre bradáčov. Ak by som mal bradu, určite by ma to potešilo, ale ja sa pravidelne holím.“ (Martin, 24)

„Pod stromčekom ma čakali vstupenky na koncert. Ale na taký, kam chcela ísť ona, nie ja.“ (Tomáš, 22)

„Na Vianoce som si od svojej drahej našiel pod stromčekom tangáče. Myslela si, že ma to vzruší, no opak bol pravdou. Keď som ich uvidel, na to som už ani nepomyslel.“ (Noro, 23)

„Retiazka s jej menom. Viem, že to myslela dobre, ale my chlapi takéto veci veľmi nemusíme.“ (Michal, 24)

„Raz som dostal sadu panvíc. Nezvyknem pritom vôbec variť, aj tak ich využíva skôr ona. Možno si ale myslela, že ma tým prinúti začať variť.“ (Patrik, 27)

„Dostal som knihu o tom, ako byť lepším mužom a milencom. Nevedel som, či na niečo naráža a či sa mám uraziť.“ (Marek, 26)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.