Vraj je mužská myseľ zvrátená. No popravde tá ženská nie je na tom o nič lepšie. V hlave nám každú chvíľu hýria myšlienky, s ktorými sa radšej s nikým nedelíme. A tak len ďalej potichu fantazírujeme a užívame si predstavy, ktoré sa zrejme nikdy nesplnia. Žena si totiž radšej počká, nech chlap sám príde na to, čo ona vlastne chce. A to sa vo väčšine prípadov nikdy nestane…

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Opýtala som sa však svojich kamošiek, čo im behá hlavou, keď vidia príťažlivého muža. No a toto mi povedali.

pinterest.com

Keď zazriem chlapa, pri ktorom sa mi podlamujú kolená, tak mi vždy napadajú také filmové predstavy. Vidím sa v kuchyni ako pripravujem obed. Krájam zemiaky, čistím mrkvu a v tom ma zozadu môj sexy neznámy objíme. Začneme sa bozkávať, posadí ma na linku… A viac o tom nechcem hovoriť 😀

Pri pohľade na príťažlivého chlapa mám pred očami každú ženu, ktorej by som musela vytrhať vlasy kvôli tomu, že sa na neho pozrela. S fešákmi sú len problémy.

Och, sexy muž. Keď takého vidím, tak si ho dobre obzriem. Od hlavy až po päty. Nič mi neunikne. Podľa mňa mi z úst tečú aj slinky, ale snažím sa ovládať. Tvárim sa, že ma vôbec nezaujíma. No pritom sa už vidím ako ho ťahám za ruku do svojej spálne.

pinterest.com

Vždy, keď stretnem niekoho takého, kto mi dokáže poblázniť hlavu, tak si ho predstavujem ako dominantného muža, ktorý presne vie, čo chce. A preto ma chytí, hodí do postele a nepýta sa na to, čo chcem ja. A zatiaľ čo som v posteli poprace celý byt 😀 Žartujem, taký chlap by pri mne nemal kedy upratovať.

Presne viem na koho mám myslieť, keď sa povie sexy chlap. Škoda, že on si zrejme neuvedomuje to, aký je fajný a chýba mu sebavedomie. Ale keby chcel, tak by som ho bez váhania niečo naučila.

Sexy chlap? Tak to už vidím seba s fľaškou červeného vína a rozmazanou špirálou. Nie, nie, ďakujem.