Geissenovci sa hádali
Instagram/carmengeiss_1965

Nefungovala im karta, ktorú dostali ako kľúč k luxusnému apartmánu, pre ktorý utratili viac ako 1 300 frankov za noc.

„Robert niekoľko minút hlasno búchal na dvere, pretože sa nemohol dostať dnu. Neskôr zúfalo sedel pred dverami,“ povedal očitý svedok pre magazín Bild. Potom sa vraj Carmen hlasno sťažovala na recepcii, keďže ich luxusné bývanie stálo veľké množstvo peňazí.

A čo ich cirkusu na chodbe predchádzalo? Predtým párik strávil šesť hodín v obľúbenom klube, kde vraj boli obaja celkom opití.

Ľudia sa sťažovali

Problém s kartou sa síce vyriešil, no hádka pokračovala na balkóne izby, čo si všimli viacerí hostia a údajne sa na to aj sťažovali.

Geissenovci sa k incidentu potom vyjadrili. „V manželstve nie je iba slnko, ale aj dážď, inak by bolo manželstvo už dávno rozvedené,“ povedal Robert. „U nás je opäť všetko v poriadku,“ pokračovala Carmen.

Ich hviezdne maniere boli zachytené už viackrát a to nielen u svojskej blondínky a jej muža. Zdá sa, že rodičom z oka akoby vypadli aj ich dcéry, keďže rozmaznané boháčky už vystrájali viackrát. Najprv zničili rodičom auto, potom sa sťažovali na príliš skromný byt a žiadali vyššie vreckové. Dokonca ešte majú aj vlastnú šou. Ale možno aj preto tak milujeme sledovať ich „Ťažký život milionárov“.

Zdroj: Bild

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News