Čo teraz? Ako sa posunúť ďalej…keď cítim iba veľkú bolesť? Nebol si len mojou hračkou na pár dní. Bol si viac. Omnoho. Myslela som to s tebou vážne.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

No TY…opustil si ma. Len tak. Zo dňa na deň. A tak blbý spôsob. Ten „tínedžersky“, Faceboook. Prešlo už niekoľko dní a ja sa cítim ako ten najlepší filozof. Sokrates? Platón? Aristoteles? Nie, ešte lepší. Ani oni by neprišli s vhodnou odpoveďou na moju otázku: PREČO? To je tá základná. A čo tie ďaľšie?

Bolo ti so mnou zle? Dávala som ti málo? Bola som len tvoja zábavka?…Nie, nebola. Pýtaš sa ako to viem? Videla som v tvojich očiach tú lásku, tú radosť keď si ma videl, tú túžbu po mojom tele. Tak povedz, prečo?

image1-1

foto: pinterest.com

Neboli sme ako iné páry, tento vzťah stroskotal na komunikácii. Alebo si to len nahováram? Bola v tom iná? To sa už nikdy nedozviem. Je slobodný. A mňa by mal prestať zaujímať. Viem, že nie som jediná odkopnutá na svete, ale rozchody bolia. Áno naozaj, bolia. Tí, čo si tým prešli, chápu. Potom sú tu takí, častokrát zadaní, čo sa snažia pomôcť. Len nie vždy si vyberú správnu cestu pomoci. Verte mi, občas naozaj potrebujeme ľútosť, niekedy len vypočuť, dlhé objatie alebo len poriadne množstvo drinkov. Najhoršie však je, keď nám hovoríte tieto povzbudivé vety:

,,Nie je prvý ani posledný!“

,,Neplač, veď ty máš na lepšieho!“

,,On si ťa aj tak nezaslúžil!“

,,Na svete nie je jediný!“

,,Si kočka, o teba sa budú biť!“

Vieš, aká je na to odpoveď? Chcela som, aby bol posledný, vedela som, že je najlepší a aj sama dokážem usúdiť, či si ma zaslúžil alebo nie. 🙂 A TO, že som kočka si cením, vidím sa každé ráno v zrkadle, tak viem (smiech), ale hlavne som chcela byť krásna pre neho.

A čo povedať na záver?

NIKDY NEVSTUPUJ DVAKRÁT DO TEJ ISTEJ RIEKY…ale ak to tak cítiš, vstúp do nej tri či štyrikrát, vieš, len tak PRE ISTOTU! 🙂

474318eeb094c131473cdfdfd01d6dff

foto: pinterest.com

titulná foto: pinterest.com