Je všeobecne známe, že svadby v celebritných vodách nekončia vždy ako v rozprávke. Rýchle zásnuby striedajú rýchle rozvody. Poď sa pozrieť na známe osobnosti, ktoré boli kedysi manželmi, aj keď o tom mnoho ľudí ani len netuší.

Kim Kardashian a Damon Thomas

Kim Kardashian pozná celý svet. Vedela si však, že bola vydatá už pred 20 rokmi? Mala len 19 rokov, keď sa vydala za hudobného producenta Damona Thomasa, ktorý mal v tom čase o 10 rokov viac. Svadba bola rýchla a konala sa v Las Vegas. Manželstvo im vydržalo 4 roky a zlyhalo údajne kvôli tomu, že ju Damon príliš kontroloval.

Kaley Cuoco a Ryan Sweeting

Hviezda seriálu Teória veľkého tresku, herečka Kaley Cuoco, randila s tenistom Ryanom Sweetingom iba 3 mesiace, kým ju požiadal o ruku. Obaja zdieľali na svojich sociálnych sieťach zaľúbené fotografie z ich svadobného dňa. Rozprávke bol koniec o 21 mesiacov, kedy si prešli škaredým rozvodom.

Dnes je Kaley znova vydatá a Ryan momentálne slobodný.

Wiz Khalifa & Amber Rose

Tak toto bol teda kontroverzný párik! Raper Wiz Khalifa sa na sociálnej sieti zoznámil s modelkou Amber Rose a o 2 roky na to sa už konala svadba. Manželstvo im však vydržalo iba rok a pol, no dvojici sa stihol narodiť syn Sebastian Taylor Thomaz. Po rozvode sa obaja rozhodli zostať aj naďalej v priateľskom kontakte.

Amber je momentálne vo vzťahu s hudobníkom Alexandrom Edwardsom, s ktorým má druhého syna.

Katy Perry & Russell Brand

V roku 2009 na udeľovaní hudobných cien sa spoznali Katty Perry a Ruseell Brand. Veľmi rýchlo odišli do Indie, kde sa aj vzali. Ich manželstvo vydržalo 2 roky. Odlúčili sa údajne kvôli profesijnej zaneprázdnenosti a napriek tomu, že im vzťah nevydržal, zostali priateľmi.

Dnes je Katy Perry zansúbená s hercom Orlandom Bloomom, s ktorým má len 4-mesačnú dcérku a Russell má s manželkou Laurou 3-ročného syna.

Julia Roberts & Lyle Lovett

Ikonická herečka Julia Roberts mala 25 rokov, keď sa spoznala o 10 rokov starším hudobníkom Lylom Lovettom. Zosobášiť sa rozhodli iba po 3-týždňoch randenia. Žiadna veľká svadba sa nekonala, pár utiekol a vzal sa v súkromí. Veľká láska však skončila po necelých 2 rokoch, kedy sa kvôli zaneprázdnenosti pár rozviedol.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.