instagram.com/wearingdetails, roomforgirl

Kedy sa u vás zvykne ozdobovať vianočný stromček? Máte ho už v predstihu aj niekoľko týždňov pred Vianocami alebo ho zdobíte len na Štedrý deň či deň predtým? Určite ale poznáš situáciu, keď mamina vytiahne z komory ozdoby, ktoré si pamätá ešte zo svojho detstva a každý rok tak máte stromček takmer na vlas rovnaký. 

Zlato-červený či modro-strieborný, to sú kombinácie, ktoré si určite minimálne raz mala aj ty na vašom vianočnom stromčeku. Trendy, našťastie, idú dopredu a tieto klasiky pomaly, ale isto nahrádzajú netradičné stromčeky, ktoré sú preplnené ozdobami alebo naopak minimalistické stromčeky len s niekoľkými ozdobami. Ak chceš vsadiť na tohtoročné trendy, inšpiruj sa farbou Vianoc 2019.

Fantázii sa ale v ozdobovaní naozaj medze nekladú a je len na tebe, aký stromček tento rok zvolíš. Je možno načase, aby si to zobrala do svojich vlastných rúk a ukázala rodičom, že aj iný stromček, než na aký ste zvyknutí, môže zdobiť vašu domácnosť. Pripravili sme si preto pre teba niekoľko inšpirácií a veríme, že si vyberieš to svoje.

Netradičné stromčeky

View this post on Instagram

Christmas spirit ❤️

A post shared by 🌟TheStarKriks🌟 (@thestarkriks) on

Minimalistické stromčeky

Stromčeky zladené do jednej farby

Viacfarebné stromčeky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife