Si veľkou milovníčkou akýchkoľvek tenisiek? Tak ťa rozhodne poteší, že sa známa značka Converse  rozhodla spolupracovať s anglickým dizajnérom J. W. Andersonom. Tento mimoriadne kreatívny módny návrhár ich doslova zahalil do nespútaných farieb, vďaka čomu sú Conversky nielen neskutočne pohodlné, ale aj trendy a jedinečné.

Oveľa ťažšie bude tieto tenisky kombinovať, no vôbec sa ich nemusíš báť. Zbierka, ktorú Converse vytvoril tvorí päť typov tenisiek s odlišným štýlom. Môžeš ich nájsť v rôznych ombré odtieňoch a štýloch –  high top Conversy, nízke tenisky či  klasické Conversky.

High top Conversky je možné kúpiť v dvoch farebných variantoch a to „Punch Coral“ a „Mason Blue“. Punch Coral má na päte silnú koralovú farbu, ktorá postupne smerom k špičke bledne, čím sa vytvoril ombré efekt. Podobne aj Mason Blue má na špičke bledšiu modrú, na päte je však teniska sfarbená silno modrou farbou.

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: fashiola.com

Nízke Conversky sú dostupné v troch farebných variantoch – „Storm Pink“, „Pure Teal“ a „Light Blue“. „Storm pink“ je svetloružová farba, ktorá miestami pripomína až baby pink. Pure Teal je akási farba oceánu, ktorá tiež postupne bledne do biela. Tieto modré varianty sa skvele hodia k džínsovine, ružové tenisky môžeš skombinovať so šatami či sukňami. High top conversky kúpiš za 60 dolárov, tie nižšie tenisky sú o čosi lacnejšie – 55 dolárov. Dostupné sú na oficiálnej stránke www.converse.com.

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.