Instagram/karinnett

Budúca mamička Karin Hegedüs Dvořáková je momentálne v 38. týždni tehotenstva, takže príchod bábätka môžeme očakávať už každým dňom. Ex-farmárka sa na svojom Instagrame neraz vyjadrila, že posledné týždne sú náročnejšie, za čo ju veľa žien obdivuje. Málokto totiž dokáže povedať aj takéto veci pravdivo a tak, aké v skutočnosti sú. 

Manželia Hegedüsovci strávili vianočné sviatky v novom byte v Bratislave, kde sa presťahovali len nedávno. Silvester si užívali tiež v pohodovej atmosfére a pri tejto príležitosti vznikli aj krásne tehotenské fotografie.

Kontroverzná a prostoreká Karin sa ukázala celá v čiernej čipke, no tieto snímky vôbec nepôsobia lacno, práve naopak.

decentné, no zároveň odvážne, čo ocenili aj ľudia v komentároch. Označili ju za najkrajšiu tehuľku roku 2021. Pochválili ju aj jej kamarátky, kráľovná Instagramu Zuzana Strausz Plačková alebo bývalá farmárka Bea Rusnáková.

Karin nosí pod svojím srdcom dievčatko, ktorého sa už nevedia spolu s Marekom dočkať. Na svojom profile nedávno prezradila, že fotky bábätka na začiatku neplánuje ukazovať, no neskôr sa môžeme tešiť na veľké veci, napríklad na dokonale ladiace outfity mamy a dcéry.

zdroj: Instagram/karinnett

Pozri, ako tieto zábery vznikali

Karin sa už čoskoro stane mamičkou

Zdroj: Instagram/karinnett

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News