Viem, bol som veľmi mladý. Viem aj to, že som sa veľakrát zahrával so svojím životom.  Áno a viem aj to, že som párkrát utiekol hrobárovi z lopaty. Poslednýkrát sa mi to bohužiaľ už nepodarilo.

Viem, že vám všetkým chýbam. Viem, že všetkým chýba aj môj smiech. Viem, že vám všetkým chýbajú aj moje bláznivé nápady, ktoré som vždy zrealizoval s mojimi bratmi. Viem, že vám chýba moja energia, ktorú som rozdával naokolo ako mi to ľudia zvykli hovoriť.

Videl som vás všetkých na mojej poslednej rozlúčke. Cítil som každú jednu slzu, ktorá vypadla z oka a cítil som aj tú hroznú bolesť a zúfalstvo, ktoré ste pociťovali. Počul som plač každého jedného z vás. A v ten moment som pochopil, že toto už nie je sen, ale realita.

Odpustite mi! Odpustite mi, že som vás tak skoro opustil. Odpustite mi, že som vám spôsobil bolesť a trápenie. Odpustite mi, že kvôli mne vyšli z vašich očí slzy. Ale neboli to slzy radosti, ale smútku.

Ďakujem mojej rodine za všetko čo mi dala. Ďakujem mojím najlepším kamarátom/bratom že tu vždy boli pre mňa a ja pre nich. Ďakujem všetkým za nespočetné množstvo zážitkov. Ďakujem, že sa prišlo so mnou rozlúčiť tak veľa ľudí a hlavne tak veľa nádherných žien. Ďakujem za to, že si ma tak uctievate. Ja vidím všetko čo pre mňa robíte a hovoríte. Ďakujem všetkým za všetko!

Ja som tu stále s vami len ma bohužiaľ nemôžete už vidieť. Verte mi, že raz sa všetci stretneme a párty pokračuje tu hore.

*Nechváľte sa mojimi príbehmi, zažite si svoje J

foto: thatstoomainstream.tumblr.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife