Často premýšľam o tom, ako bude vyzerať človek, ktorému poviem svoje áno. Aké vlastnosti bude mať? Teda, viem, aké by som chcela, aby mal. Predstavujem si ho s dobrými aj zlými zlozvykmi. Lenže, aj on by mal vopred vedieť čosi o mne. Ak ma chce raz milovať, musí zobrať na vedomie zopár vecí.

Nie je to so mnou jednoduché. Viem, že až sa do niekoho zamilujem, bude chcieť, aby sme boli na všetko dvaja. Jeden tím. Rozprávali sa úprimne a problémy riešili, nie ich schovávali. Možno buchnem dverami alebo zvýšim hlas, no po chvíli sa vrátim, pretože by som kvôli hnevu neopustila niekoho, na kom mi záleží. Maj so mnou trpezlivosť.

Chcem mať veci vždy podľa seba a tak potrebujem čas na to, aby som sa niekým zohrala. Maj so mnou dvakrát takú trpezlivosť.

Rada sa smejem a užívam prítomnú chvíľu. Skús ma rozosmiať, keď vidíš, že som bez nálady, budem si to vážiť.

Milujem ten pocit, keď objavujem nové miesta a skúšam veci po prvýkrát. Verím, že budeš za všetky moje nápady a rýchlo sa zbalíš.

Rada varím a pečiem. Ak ti nebude niečo chutiť, len mi to povedz! Inak ti to budem pripravovať každý týždeň.

Milujem romantické filmy a dlho pri nich plačem. Len mi podaj vreckovu a hlaď ma mlčky po vlasoch.

Budem ťa podporovať v každom životnom rozhodnutí a pomáhať ti splniť si sny. Jediné čo chcem je, aby si to bol schopný robiť aj ty pre mňa.

Občas potrebujem iba ticho a chvíľu pre seba. Neznamená to však, že sa niečo deje. Vtedy si uži aj ty svoj čas.

Ale hlavne, choď do vzťahu s rovnakými pocitmi ako ja. Miluj ma rovnako a dokazuj mi to. Lebo to je to, čo k životu naozaj potrebujem.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.