youtube/TWiiNSkids

Ich život je teraz úplne iný. Dvojičky Veronika a Daniela Nízlové sa po rokoch v šoubiznise teraz vo veľkom venujú iným povinnostiam. Keď sa Daniela takmer pred dvoma rokmi stala mamou rozkošnej Lindy, ktorú má s futbalistom Stanislavom Lobotkom, jej sestra sa po 23 rokoch spoločného spievania rozhodla pre sólo kariéru

Pod umeleckým menom Vebi vydala niekoľko skladieb, ktoré mali úspech, no tak sa zdá, že aj táto kariéra pôjde na čas bokom. Veronika totiž v lete potvrdila, že sa taktiež stane matkou. Na dieťatko bude ako rodič sama, pričom naďalej je meno otca dieťaťa stále tajomstvom.

Z oboch sestier tak už naozaj čoskoro budú maminy, keďže Veronika je už v deviatom mesiaci tehotenstva. No spevu sa ani jedna z nich úplne nevzdala, dokonca prišli s novým projektom! Založili si hudobný kanál pre deti s názvom TWiiNSkids, na ktorý budú pridávať svoje nové pesničky venované tým najmenším.

Prvá pesnička aj s videoklipom mala premiéru práve dnes. Jej názov je Bábika na kľúčik, no okrem toho, že ide o ich prvotinu v tomto žánri, je výnimočná aj niečím iným. Veronika priamo vo videoklipe odhalila svetu pohlavie svojho bábätka.

Po prasknutí balóna, z ktorého začali vypadávať konfety je jasné, že ich ženský klub sa rozrastie o ďalšie dievčatko! Obe sestry tak budú mať doma malé princezničky.

Čo povieš na TWiiNSky v novom videoklipe?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News