Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Otváram dvere Sofii, spotený mávam na rozlúčku a ešte stoporený zostávam sám na byte, s Macbookom na nohách a pripravený začať šťavnatý článok na dnešný večer. Milujem prácu z domu. Nemusím sa pozerať na škaredé ksichty všade okolo mňa, som doslova alergický na ženy, ktoré ma nepriťahujú.

Bože, ešte cítim tú vôňu sexu navôkol. Pri vášnivom bozkávaní som ju nenápadne odtlačil do spálne, sadám si na kraj postele a pomaly ju zbavujem spodného prádla značky TH. Teraz, úplne nahá stojí tesne v mojej blízkosti, hľadiac na mňa, ako hlavná postava sexscény začínam orálny sex presne medzi jej stehnami. Ona v spriamenej polohe, pravú nohu ma vyloženú na mojom ramene a dlane dokonalo zapadnuté v mojich vlasoch, teraz podlieha kŕčom orgazmu.

View this post on Instagram

Ass up 🍑 @lordofmyland via @belavin_

A post shared by Lifestyle Couples Magazine (@wealthyprofile) on

Najlepší spôsob, ako pripraviť ženu, je orálne, lebo potom zvládne viac kôl po sebe. Tlakom rúk jej naznačujem, aby si na mňa sadla a hneď si ho dala dnu. Po chvíli už nemá šancu utiecť, lebo vlastním jej lono, pevne ju držím za boky a určujem jej pohybom rytmus presne tak, ako sa mi to páči. Nemám chuť meniť polohy, v tejto presne cítim ten bod, ktorý ovláda jej libido.

Len tak sedíme, ja na okraji postele, ona na mne, ja v nej a spoločne to vedie na cestu intenzívneho orgazmu. Dnes to žiaľ nie je dlhé kolo, mám ešte veľa práce, takže zatváram oči, ponáram sa do toho krásneho pocitu, že je môj penis v horúcom a vlhkom nebi, že som strojcom jej šťastia a pri predstave na jej krásne guľatý zadok a vôňu jej vlasov, stíham len tak-tak vysunúť a dôkaz orgazmu končí na čisto nových perinách bledomodrej farby.

Je to dar od boha sexu, stretnúť ženu, ktorá má rada vzťah založený len na sexe, ktorá príde a vie, že za hodinu aj odíde, celá roztrasená a s úsmevom na tvári. Som rád, keď to nemusím žene dvakrát opakovať, že po sexe mám rád len sám seba, len ticho môjho bytu, ťukot klávesnice a spomienky na to, že spontánny a rýchly sex je tajomstvo šťastného života.

Ak zdieľaš so mnou to zamilovanie do orgazmu, ak tiež rada pred spaním pozeráš porno a predstavuješ si, že ti v noci vleziem pod perinu, tak utekaj na môj Instagram. Ja si ťa skôr či neskôr nájdem, vyzlečiem a potom rád odveziem domov.

Tvoj Adam Malkin

Sponzor sekcie je Zerex

Komentáre