Šťastná žena sa usmieva

Chceš zistiť, aká v skutočnosti si? Odhaľ o sebe pravdu a využi na to jednoduchú metódu. Počula si už o human designe? Tvoj dátum narodenia dokáže prezradiť, aký je tvoj potenciál a akým spôsobom by si mala žiť, aby si bola šťastná a naplnená.

Human design je metódou sebapoznania a na základe jeho výsledkov môžeš zmeniť spôsob svojho života tak, aby ti to konečne dávalo zmysel. Na začiatok budeš potrebovať dátum svojho narodenia s konkrétnym časom. Nájdeš ho napríklad vo svojom zdravotnom zázname. Presný čas dokáže odhaliť veľa zaujímavostí o tvojej osobnosti.

Ak veríš takýmto veciam a nie si odporcom numerológie, rozhodne túto metódu vyskúšaj a odhaľ pravdu o tom, kto skutočne si. Stránok, ktoré ti dajú výklad, je hneď niekoľko. Zo zahraničných je to napríklad My Human Design, no ak po anglicky veľmi nerozumieš, môžeš navštíviť aj český web Human Design.

Žena vyskakuje a smeje sa bez partnera
zdroj: Unsplash/Dmitry Shamis

Čo všetko sa o sebe dozvieš?

Po vyplnení údajov na niektorom z webov ti do mailu príde vygenerovaná mapa. V nej nájdeš stručný prehľad tvojho vnútorného nastavenia a toho, akým spôsobom by si sa mala rozhodovať. Kto skutočne si a čo je v živote tvojím najväčším problémom či prekážkou?

Human design sa venuje napríklad aj takým veciam ako je aura alebo energetické centrá. Tie môžu mať vplyv na to, ako sa správaš. Ak ignoruješ alebo nenasleduješ svoj vnútorný hlas, môže to spôsobiť viacero problémov v živote.

Existuje viacero typov osôb, ktoré táto metóda pomenúva. Každý typ má svoju vlastnú charakteristiku, podľa ktorej môžeš následne žiť. Dozvieš sa o sebe množstvo zaujímavostí. Ak ťa takéto veci zaujímajú, rozhodne by si nemala tento spôsob prehliadnuť.

Samozrejme, že táto metóda nie je pre všetkých, pretože niektorých ľudí to veľmi nezaujíma. Ak ťa to ale zaujalo, určite si nájdi web, ktorý ťa zaujme. Ľudia venujúci sa Human designu zvyknú robiť aj rôzne workshopy alebo iné prednášky, kde sa môžeš dozvedieť viac informácií.

V našom predošlom článku môžeš zistiť, či si intuitívna osoba. Intuícia totiž s touto metódou tiež úzko súvisí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife