Dennodenne sa stretávame s drobnými nezhodami vo vzťahu k iným ľuďom. Niektorí sa dokážu ospravedlniť hneď, no iní si chybu nepriznajú ani keby išlo o život. Ego naše každodenné, často nám bráni skloniť hlavu a povedať obyčajné úprimné „prepáč“. Od niektorých znamení toto slovo dostaneš len veľmi ťažko a tu je dôvod prečo.

Býk – budú urazený ešte predtým, než vôbec priznajú, že sa mýlia

@natali_danish #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

 

Toto znamenie je bez pochyby jedným z najtvrdohlavejších vôbec. Ak sa s ním ocitneš v konfrontácii, buď si istý, že dokázať svoju pravdu bude viac než nemožné. Majú tak fixnú predstavu o tom, čo je správne, že prinútiť ich pozrieť sa na vec z druhej stránky je veľmi náročné. A to aj napriek tomu, že svoje tvrdenie podložíš logickými dôkazmi. Pravda je len jedna a to ich!

Lev – vo svojej verzii príbehu sú stále oni tými dobrými

 

Celé je to o tom, že lev považuje samého seba za hrdinu každého príbehu. Pokiaľ pochybia, majú pre to svoje odôvodnenie bez ohľadu na to, čo si myslia ostatní. Aj keď svojím konaním niekomu ublížili, neberú to do úvahy, pretože oni sami najlepšie vedia, prečo sa tak stalo. Ak z nich nejak vypáčiš ospravedlnenie, bude v štýle: „je mi ľúto, že sa tak cítiš, ale…“

Škorpión – Ospravedlnenie, a od Škorpióna? To sa ti hádam sníva!

@olgavvvvvvvv 🎀 #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

 

Prečo by si sa vôbec púšťala do hádky so škorpiónom? Chúďatko. Urobia všetko len aby nemuseli uznať, že sú to práve oni, ktorí urobili niečo zlé. Všetko dokážu prekrútiť tak, že nakoniec z toho vyjdeš ty ako ten najväčší hlupák. Tak veľmi sú presvedčení o svojej nevine, až tomu nakoniec uveríš aj ty.

Vodnár – držím palce, aby sa ti podarilo pohnúť ním

@nadiaanya__ #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

 

Ak ti vodnár nejako ublíži, radšej si zbalí všetky svoje veci a zdekuje sa niekam ďaleko. Bude sa tváriť, že sa nič nestalo, že ťa nepozná a nezabudne si namýšľať, že ak prejde dostatok času, na všetko sa zabudne. Má o sebe veľmi špecifickú predstavu svojej vlastnej dokonalosti, a ublíženie niekomu inému by ju narušilo. Čeliť tomu je pre neho jednou z najhorších nočných mor.

zdroj:https://www.elitedaily.com/p/these-4-zodiac-signs-will-never-apologize-even-when-theyre-completely-in-the-wrong-9042045

cover:pexels.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.