Pexels/Cottonbro

Spadnúť do stereotypu sa raz za život stane každému páru. Nie je na tom nič zlé, ak sa dvaja ľudia snažia iskru obnoviť a znovu nájsť stratenú radosť.

Ak cítiš, že tvoj partner ochladol a už sa k tebe nespráva romanticky, vyskúšaj tieto triky a nápady.

Uprav sa a staraj sa o seba

Možno ti to príde povrchné, no muži sú zameraní aj na výzor. Ak cítiš, že tvoj partner ochladol a netúži po tebe, „prinúť“ ho túžiť. Uprav sa, daj si na seba pekné oblečenie a začni ho zvádzať. Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob toho, ako v ňom prebudíš vášeň.

Buď spontánna

Ak ti už dlho neprejavil romantické gesto, urob to ty. Nemusíš mu to hovoriť – tvoje správanie by malo odrážať to, po čom najviac túžiš. Spontánne sa ho niekedy dotkni, daj mu pusu na chrbát, alebo ho chyť za ruku pri filme. Všimne si to a po čase to bude robiť aj on, pretože to bude prirodzené.

Zavolaj ho tancovať

Nie každý deň môže mať náladu na tancovanie, no ak uvidíš, že je naladený pozitívne, využi to. Zapni vašu spoločnú pesničku a zavolaj ho tancovať. Zo začiatku môže byť prekvapený, no ak sa pridá, robíš to dobre a si na správnej ceste.

Snaž sa ho pobaviť

Humor je neoddeliteľnou súčasťou vzťahu. Aj keď iskra zmizla, žarty musia byť stále. Na vtipoch a zábave sa toho dá veľa zachrániť. Snaž sa ho preto nejako rozosmiať a pobaviť, pretože aj vďaka tomuto detailu sa to medzi vami nepokazí a všetko bude dobré.

Naplánuj výlet

Ako bolo spomenuté na začiatku, stereotyp všetko zabíja. Ak máš pocit, že tvoj partner ochladol práve kvôli tomu, zmeň to. Nachystaj si pre neho prekvapenie. Naplánuj výlet (samozrejme, zatiaľ iba v okrese), upeč koláč alebo niečo slané, pozri si zaujímavé miesta a choďte si spolu užiť deň.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating