Nový deň začíname hneď smutnou správou. Jedna z účastníčok reality šou Farma 9 nás navždy opustila. Informovala o tom jej dcéra na svojom facebookovom profile. Vo veku 55 rokov zomrela Anička Auxtová, ktorej sa na statku darilo a vydržala takmer do konca.

Jej dcéra Ľubomíra venovala svojej maminke niekoľko krásnych slov. „Najlepší, najúžasnejší človek, neskutočná bojovníčka… budeš mi chýbať najviac na svete… Srdce mi ide puknúť od žiaľu.. odpočívaj v pokoji maminka moja… Prišla som o najlepšiu kamarátku na svete… počkala si si ešte na nás, kým sme prišli s otcom a vydýchla si naposledy… bola si neuveriteľná žena… obetovala si nám celý život a keď si si mala užívať, tak ťa tá pliaga doslova zožrala,“ napísala vo svojom príspevku.

Z Farmy 9 si môžeš určite pamätať Evu Zelníkovú, ktorá má svojich fanúšikov na Instagrame aj dnes. Víťazom deviatej série sa stal Šimon Néma, ktorý si na svojom profile tiež zaspomínal na zosnulú Annu.

Podľa slov víťaza Farmy 9 pani Anna navždy odišla v stredu 9. júna. Na pamiatku zosnulej zverejnil na svojom profile aj spomienkovú koláž so snímkami z Farmy. Všetkým pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: Facebook/Lubomira Auxtova Od Brrkov, Facebook/Šimon Amén Néma

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.