Vojvodcovia z Cambridge sa dozvedeli nečakané správy. V rybníku pred ich Kensington Palace v Londýne sa našlo mŕtve telo ženy. Polícia si myslela, že správne identifikovali obeť, no v súčasnosti stále prebieha vyšetrovanie. Viac o tom informoval portál Cosmopolitan.

Metropolitná polícia vytiahla 29. augusta z rybníka pred domom William a Kate ženské telo. Nazdávali sa, že ide o stratenú umelkyňu Endellion Lycett Green. Portál The Independed informoval, že ich identifikácia bola nesprávna.

John Lycet Green, brat umelkyne, o týždeň povedal, že jeho sestra sa našla živá a zdravá. „Ďakujem všetkým za podporu a lásku, ktorú ste ukázali Deli a jej rodine. Ospravedlňujem sa všetkým, ktorí presne ako my, smútili v presvedčení, že to bola Deli,“ vysvetlil Green. Následne vyjadril úprimnú sústrasť obeti, ktorá napokon nebola jeho sestra.

Hovorca Metropolitnej polície uviedol, že vyšetrovanie stále prebieha a momentálne sa nedá určiť príčina smrti. Portál Marie Claire informoval, že vojvodcovia z Cambridge sa v tom čase nenachádzali v Kensington Palace. Nie je však isté, či ostatní členovia boli prítomní.

View this post on Instagram

🤞 Torcendo pra eles lançarem um outro retrato assim em 2021 com o Archie! Já pensou todos os priminhos juntos 😭😍 Retratos oficiais, sessões de fotos e afins: 97 / ∞ Retrato oficial em comemoração ao aniversário de 70 anos do Príncipe Charles. Tirado por Chris Jackson no jardim da Clarence House // 14.11.2018 Da esquerda para a direita: em pé – Catherine, a Duquesa de Cambridge; Príncipe Louis (no colo da Kate); Príncipe William; Príncipe Harry; e Meghan, a Duquesa de Sussex; sentadxs – Príncipe George; Príncipe Charles; Camilla, a Duquesa da Cornualha; e Princesa Charlotte. #katemiddleton #duquesadecambridge #duchessofcambridge #princelouis #princesscharlotte #princegeorge #princewilliam #meghanmarkle #duchessofsussex #duquesadesussex #princeharry #camillaparkerbowles #princecharles

A post shared by A Duquesa de Cambridge (addc) (@duquesacambridge) on

Zdroj: Cosmopolitan, The Independent, Marie Claire

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.