Skvelé správy pre všetkých fanúšikov jedného z najobľúbenejších seriálov vôbec! Ak aj ty miluješ seriál Priatelia a nerobí ti problém sledovať časti aj po rokoch dookola, máme pre teba úžasnú novinku. Portál Dailymail oznámil, že sa chystá niečo veľké.

Ak sleduješ dianie v šoubiznise, určite ti neuniklo, že herečka Jennifer Aniston sa pred mesiacom konečne oficiálne objavila na Instagrame a hneď prvá fotka, ktorú pridala, bola s ostatnými hereckými kolegami zo seriálu. Už vtedy sa začalo špekulovať o tom, že herci spolu niečo plánujú a vyzerá to tak, že dohady sa potvrdili.

22. septembra oslávil seriál Priatelia 25. výročie od odvysielania prvej epizódy. Práve toto výročie zjavne viedlo k tomu, že obľúbení herci spolu niečo plánujú. Ako totiž uvádzajú dostupné zdroje, svoju účasť na novom projekte potvrdili všetci herci vrátane dvoch hlavných tvorcov Davida Crana a Marty Kauffman.

Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry a Matt LeBlanc neboli priateľmi len v seriáli, ale kamarátmi ostali aj v reálnom živote a na sociálnych sieťach sa v poslednej dobe začali objavovať fotky z ich stretnutí.

View this post on Instagram

A rare night and I love it.

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

Ak si sa ale tešila, že sa na obrazovkách objaví nová séria, respektíve pokračovanie seriálu, musíme ťa, bohužiaľ, sklamať. Nový projekt by mal byť len istým špeciálom, v ktorom si hlavné postavy zaspomínajú na seriálové časy a prezradia aj čo to z natáčania, prípadne nejaké vtipné historky. Nový projekt by mal byť odvysielaný prostredníctvom HBO Max, no bližší termín zatiaľ známy nie je.

Ostáva nám teda len čakať, čo presne majú tvorcovia spolu s hercami pre nás pripravené, no už teraz môžeme s istotou povedať, že to bude zaujímavé. Posledná odvysielaná časť bola v roku 2004, takže po toľkých rokoch musia prísť protagonisti s niečím naozaj veľkým!

View this post on Instagram

Halfway there… #girlsnight #?

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow) on

Zdroj: dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.