Instagram/tvmarkizaofficial

Televízia Markíza do svojho programu zaradila nové časti veľmi obľúbenej relácie O 10 rokov mladší. Ak si si nestihla pozrieť časť, na Instagrame televízia zverejnila výslednú premenu, ktorá je naozaj dych berúca. 

Prvé epizódy relácie vznikali ešte v roku 2017, kedy programom sprevádzali v tom čase manželia Miriam a Martin Šmahelovci. Tých vystriedala speváčka Mária Čírová, ktorá sa osvedčila a obľúbili si ju aj diváci. Nemá problém ukázať dojatie a tešiť sa s účastníkmi šou.

Novú sériu odštartovala premena manželského páru, ktorí sa kvôli náročnej práci od seba odcudzili a nemajú už na seba toľko času. Alžbeta a Boris Kičovci sa preto rozhodli podstúpiť výraznú zmenu, ktorá by mohla zachrániť aj ich manželstvo.

Pred samotnou premenou sa obaja postavili pred ľudí, ktorí im mali hádať reálny vek. Alžbete ľudia tipovali 47 rokov a Borisovi 51 rokov. V skutočnosti má Betka iba 42 rokov a jej manžel 46 rokov. Tím, ktorý sa podieľal na premene, opäť raz vykonal tú najlepšiu možnú prácu a z manželského páru urobil na prvý pohľad úplne nových ľudí. Dokonca ani ich syn neveril vlastným očiam.

Po premene tipovali Alžbete 36 rokov a Borisovi 40 rokov. Obaja tak omladli o krásnych 11 rokov a ako sama môžeš vidieť, vrátila sa im do tváre aj iskra a chuť do života. Veríme, že sa to odrazí aj na skvalitnení ich vzťahu.

Čo hovoríš na premenu Kičovcov?

zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News