Česká modelka Agáta Hanychová je výraznou osobnosťou českého šoubiznisu. V priebehu minulého roka sa rozviedla s moderátorom Jakubom Prachařom a len pred pár týždňami sa rozišla aj s novým nájdeným priateľom.

35-ročná príležitostná herečka sa pred dvoma dňami podelila so svojimi fanúšikmi, že jej babička bojuje so zápalom pľúc a momentálne je to jediná vec, ktorú rieši. Od svojich sledovateľov prosila o modlitbu a aby jej držali palce.

O to väčšie prekvapenie nastalo, keď Agáta pridala fotografiu spred letiska s veľkými kuframi a ohlasovala odchod na dovolenku. Negatívne reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať.

„Bola nešťastná, že babička má zápal pľúc…a dnes vysmiata ako lečo letí na dovolenku,“ znie len jeden z mnohých negatívnych komentárov na osobu Agáty. „Ja som čítala, že jediné, čo riešite, je vaša babička a jej zápal pľúc,“ pridala sa ďalšia kritická reakcia pod jej príspevkom na Instagrame.

Agáta sa so svojím životom pravidelne delí aj s fanúšikmi a takúto reakciu mohla očakávať. V súčasnej pandemickej situácii je cestovanie na rekreáciu témou, ktorá rozdeľuje ľudí na dva tábory. Čo si o správaní českej modelky myslíš ty?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.