Konečne nájdeš toho vysnívaného muža, ktorého si hľadala, no nevieš, čo mu napísať, nie to ešte ako naňho prehovoriť? Máme pre teba 5 typov správ, vďaka ktorým sa mu dostaneš pod kožu a bude celý tvoj.

Pre nás ženy je niekedy písanie hračka, najmä vtedy, keď s tým mužom nemáme žiadne plány do budúcna. No príde ten moment, kedy stretneš toho „Adonisa“, ktorý ti pomotá hlavu a pravdepodobne aj prsty, keďže nevieš, čo mu napísať. Preto sme pre teba pripravili zopár správ, ktorými ho dostaneš.

„Ešteže žiješ tak ďaleko/tento týždeň si odcestovaný, pretože by sme robili veci, ktoré by sme nemali.“

Po takejto správe zaručene zostane na vážkach, lebo bude rozmýšľať, čo by si s ním mala za lubom. Muži jednoducho majú radi tajomno a toto bude preňho niečo, čo upúta jeho pozornosť a chytí sa na návnadu.

zdroj: www.pexels.com

„Pôjdem von, ale práve som vo vani!“

Presne takéto znenie by mala mať odpoveď na jeho otázku: „Čo práve robíš?“ Hlavne kvôli tomu, že máš v ňom dôveru, keďže si mu povedala, čo „skutočne“ robíš, aj keď to tak úplne nemusí byť pravda. Jemu na druhej strane začne pracovať predstavivosť na plné obrátky a nebude ťa môcť dostať z hlavy.

„Mám si kúpiť tieto šaty/tričko/sukňu?“

Keď si žena vypýta názor druhej strany, je to pre muža pocta. Keď k tomu pošleš ešte aj fotku, je to absolútny win win pre teba aj preňho. Dávaš mu tým signál, že môže ovplyvniť tvoje rozhodnutie a to ho berie snáď najviac.

zdroj: www.pexels.com

„Predstav si, ako by sme sa zabavili na tomto ostrove/party/evente.“

Nielen, že ho dostaneš von z reality, ale bude mať plnú hlavu predstáv o tom, aké by to bolo s tebou. Hocikde! Hocikedy! Ak naskočí na tvoju vlnu, môžeš si byť istá, že ho máš v hrsti!

„Nie som si istá, či môžeme byť naďalej kamaráti…“

Keď toto začujú, ich mozog začne pracovať tak, ako nikdy predtým. Hlavou im nebude chodiť nič iné, ako to, čo si tým myslela. Nemusíš sa ničoho obávať, na toto určite zaberie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.