Alžbeta Ferencová
Instagram/tvjoj/this.is.zea

Vyzerá to tak, že sa jej konečne darí tak, ako si to roky želala. Tanečníčka, herečka, ale aj speváčka v jednom, Alžbeta Ferencová, má na stole ďalšiu lukratívnu pracovnú ponuku. Po tom, čo zahviezdila v JOJ-kárskom seriáli Iveta, to má namierené aj ku konkurencii. Televízia Markíza potvrdila, že dostala hlavnú úlohu!

Dnes už 30-ročnú Alžbetu Slovensko spoznalo v roku 2010, kedy sa zúčastnila súťaže Miss Universe. Venuje sa tancu, ktorý je jej vášňou, no našla sa aj v speve pod pseodonymom Zea. Po rokoch, ktoré strávila v zahraničí, pričom svoj domov nakoniec našla v Prahe, sa dostavil veľký úspech aj v jej rodnej krajine. Rodená Prešovčanka zažiarila ako seriálová Iveta, ktorá rozdelila divákov na 2 tábory.

Alžbeta Ferencová v seriáli Iveta
zdroj: Instagram/this.is.zea

Alžbeta Ferencová v novom seriáli

Televízia Markíza oznámila, že Alžbeta bude mať hlavnú úlohu v ich pripravovanej novinke. „Markíza a Nova majú v príprave množstvo nových projektov, či už do lineárneho vysielania alebo pre Voyo. Jedným z nich je aj táto zaujímavá seriálová novinka s Alžbetou Ferencovou a jej českým hereckým partnerom, ktorého meno prezradíme už čoskoro,“ potvrdila programová riaditeľka Silvia Majeská.

Má ísť o 8-dielny kriminálny seriál, ktorého dej sa bude odohrávať aj natáčať priamo v Chorvátsku. Okrem napätia a dobrodružstva v ňom vraj nebude chýbať ani humor. Vyzerá to tak, že o Ferencovú záujem iba stúpa, z čoho môže mať obrovskú radosť.

Alžbeta Ferencová
zdroj: Instagram/this.is.zea

Tú s ňou zdieľa určite aj jej partner, ktorý je pre ňu veľkou podporou. Vedela si, že Zea randí s úspešným českým raperom menom Paulie Garand?

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News