instagram/ricky_martin/therock/johnlegend

Je niečo príťažlivejšie, ako chlap, ktorý sa s láskou stará o svoje deti? Asi žiadna žena takému pohľadu nevie odolať. O to viac je to cennejšie, ak ide o muža, ktorý je maximálne vyťažený kvôli svojej kariére.

Nasledujúci celebritní oteckovia však majú rodinu a svoje milované detičky na prvom mieste. Veď posúď sama, ako im to spolu pristane!

Dwayne Johnson

Svalovec prezývaný aj The Rock síce pôsobí drsne, no pri jeho dcérkach je z neho ten najlepší otecko. Najstaršia Simone z prvého manželstva má už 19 rokov, Jasmine má však iba 5 a Tiana 2.

Channing Tatum

Obľúbený filmový tanečník by titul otecko roka mohol pokojne dostať. Aj keď mu dlhoročné manželstvo s Jennou Dewan nevyšlo, o ich dcérku Everly (7) sa príkladne stará. Dokonca napísal aj vlastnú detskú rozprávkovú knihu, ktorú jej venoval.

John Legend

Spevák a skladateľ, ktorý má na konte tie najkrajšie hity ako All of Me, má s manželkou Chrissy Teigen 2 deti – syna Milesa a dcérku Lunu. Minulý rok prišli o bábätko, ktoré malo byť ich tretím.

Neil Patrick Harris

Tento herec si síce v obľúbenom seriáli zahral muža, ktorý pred záväzkami utekal, v skutočnosti je už 11 rokov šťastným oteckom. S manželom Davidom sa stali náhradnými rodičmi dvojčiat Gideona a Harper.

Will Smith

Legendárny herec má 3 deti. Najstaršieho syna Treya má z predošlého manželstva s herečkou Sheree Zampino a ďalšie dve – Jadena a Willow s terajšou manželkou Jadou, s ktorou sú svoji od roku 1997. Will patrí k otcom, ktorí radi verejne svoje deti podporujú v každom ich kroku.

Ricky Martin

Fešný latinskoamerický spevák má s manželom Jwanom až 4 deti. Ich rodinku tvoria synovia Valentino, Matteo, Renn a dcérka Lucia.

Ryan Reynolds

Ktorá žena by nechcela mať doma takéhoto Ryana? „Ulovila“ si ho však jeho herecká kolegyňa, Blake Lively, s ktorou majú 3 deti. Syna Jamesa a dcérky Inez a Betty. Svoje súkromie si ale prísne strážia.

Michael Phelps

Americký plavec a olympijský víťaz má doma 3 deti – Boomera, Beckett a Mavericka. Chlapci, zdá sa, budú celkom po ockovi – milovníci športu, v ktorom ich rád podporuje. Či už pasívne alebo aktívne.

DJ Khaled

Azda najznámejší DJ a producent sveta miluje svoju rodinku nadovšetko. Plné sociálne siete ich spoločných fotiek a videí, sú toho dôkazom. I keď patrí k ľuďom, ktorým nič nechýba, synovia Asahd (4) a Aalam (1) sú pre neho všetkým.

Jimmy Fallon

Americký moderátor a komik síce zabáva celý svet, no otcovstvo berie naozaj vážne. S manželkou Nancy majú 2 dcérky – Winnie a Francis. Videá s nimi vždy fanúšikov pobavia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife