Z obľúbenej českej moderátorky je konečne mamina. 30-ročná Zorka Hejdová (rod. Kepková) sa len pred chvíľou pochválila na svojom Instagrame krásnym záberom z pôrodnice.

Zorka Hejdová dlhé roky moderovala rannú televíznu reláciu Snídaně s Novou na českej televízii Nova. Okrem toho si ju mohla počuť aj v českom rádiu Evropa 2 a v roku 2013 po boku Romana Juraška moderovala spevácku súťaž SuperStar.

Pre Zorku ide o prvého potomka, ktorého priviedla na svet svojmu manželovi Mirovi, za ktorého sa vydala ešte v roku 2013. Na svet priviedla chlapčeka, ktorému dali meno Nikolas. „Tak dlho som sa snažila predstaviť si ten okamih, keď ťa po prvý raz zovriem v náručí. Predstavovala som si, ako asi budeš vyzerať, ako budeš voňať… a aj keď to boli krásne predstavy, zďaleka sa nevyrovnali tomu, aký úžasný v skutočnosti si. Mama s tatom ťa zbožňujú,“ podelila sa moderátorka so svojimi fanúšikmi na Instagrame.

Nádherný odkaz ale venovala aj svojmu manželovi Mirovi. „Tebe ďakujem za nášho nádherného syna a za to, akou oporou si mi bol počas celej doby, v každom okamihu pôrodu. Aj keď mám niektoré fázy trochu zahmlené, pamätám si, čo pre mňa znamenal tvoj hlas, ako som vnímala každé tvoje slovo, ako som mohla celú dobu pevne zvierať tvoju dlaň. Bolo to neopísateľné, láska. Milujem ťa,“ napísala Zorka krásne vyznanie.

Zorka aj Miro sa pochválili nádhernými zábermi plnými lásky priamo z nemocnice. Čerstvým rodičom blahoželáme a maminke s Nikolasom želáme najmä veľa zdravia! 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.