Instagram/sasha.pav.hinky

Danka Čapkovičová je známa tvár televíznej obrazovky. Môžeš ju poznať ako moderátorku televíznych novín na JOJ-ke, v ktorých sa objavuje už dlhé roky. Pamätať si ju môžeš aj z relácie Miláčikovo. Najnovšie si však musela dať pauzu od svojej práce, keďže sa jej narodilo bábätko. Informovala o tom na svojom Instagrame

Počas sledovania televíznych novín si si vôbec nemusela všimnúť Dankine rastúce bruško. Za stolom ho totiž perfektne skrývala. Ak ju však sleduješ na Instagrame, určite si vedela, že je tehotná, aspoň posledný mesiac. Dovtedy sa jej to aj tam darilo úspešne schovávať. V najbližšej dobe ju na JOJ-ke neuvidíš, keďže tento týždeň stihla priviesť na svet svoje novorodeniatko.

Porodila už vo štvrtok

Na svojom instagramovom profile je Danka veľmi aktívna. Okrem kúskov z jej súkromia tam zverejňuje aj tie z pracovného života, a teda nielen zo zákulisia televíznych novín, ale aj z magazínu Miláčikovo.

Danka je za svojho manžela Kamila vydatá už 7 rokov, čo je podľa ľudových povier prelomový rok. Zdá sa, že je to pravda, ale v pozitívnom zmysle. Manželia už spolu vychovávajú dcérku Sáru, ku ktorej teraz pribudol braček Max. Ich krásna rodinka sa tak rozrástla o jedného člena.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News