V dnešnej dobe je veľmi ťažké zaujať niečím novým. Ani v móde to nie je výnimkou, priam je to ešte náročnejšie. Niektoré slečny sa natoľko snažia zaujať opačné pohlavie, že presahujú medze, o ktorých sa v minulosti len šuškalo. Postupne redukujú zo svojich outfitov väčšie kusy oblečenia a tak sa môže stať, že na ulici stretnete dievča s holým pupkom a v mini šortkách. Ale je to skutočne také lákavé pre mužov? Skús sa posunúť o krok vyššie a nauč sa obliekať ako dáma.

foto: ursulinemagazine.com

Iste všetci poznajú večnú krásku Marilyn Monroe. Jeden z jej výrokov znie: „Vaše oblečenie by malo byť natoľko tesné, aby bolo vidieť, že ste žena, ale natoľko voľné, aby bolo vidieť, že ste dáma.“  A že jej sa teda podarilo byť za dámu! Stále sa dá byť sexy a pritom elegantná.

Čierny rolák preto o tebe už nehovorí len to, že si samotárska šedá myška, ale že si vážiš samú seba a nepotrebuješ nutne ukazovať celému svetu svoje prednosti. Má to v sebe kúsok tajomnosti, ktorú muži tak na ženách milujú. 

V histórii existuje mnoho žien, ktoré zaujali celý svet svojou eleganciou a pritom im ostal titul krásne. Čo tak vyskúšať namiesto výstrihu vpredu kúsok odhalené chrbta? Inšpiráciou môže byť ďalšia z radu žien s veľkým Ž – Audrey Hepburn.

foto: clique

A mnohé príklady sa dajú nájsť aj v dnešnej dobe a vôbec to nie je staromódne. Kate Middleton spôsobila svojou jednoduchosťou a ženskou krásou taký ošiaľ, že tisícky žien sa snažia prebrať z jej štýlu nejakú časť. A nenosí žiadne mini šortky, ktoré by odhaľovali viac ako treba.

foto: pinterest

Tak poď do toho a buď dáma! Obleč si namiesto úzkeho topu niečo voľnejšie alebo opráš to sako, ktoré si odkladáš na nejakú slávnostnejšiu chvíľu. Tenisky nahraď jemnými lodičkami, v ktorých budeš mať nohy ako Beyoncé a ešte v ten deň si určite vyslúžiš túžobný pohľad rovnako od mužov ako od žien.

titulná foto: elitedaily