Koža je považovaná za skutočne luxusný kúsok, ktorý má v šatníku každej ženy miesto. O tom niet pochýb. Cena tohto materiálu sa však pohybuje v číslach, ktoré si nie každý z nás môže dovoliť. Preto neváhaj a navštív obchody, ktoré majú vo svojej ponuke oblečenie z koženkového materiálu. 

Keď sa spýtaš ženy, čo si ako prvé predstavia, keď sa povie koža 80% odpovie: „Koženková bunda.“ No netreba myslieť len prvoplánovo. Skús siahnuť aj po iných kúskoch, ktoré pozdvihnú tvoj výsledný look na úplne iný level. Buď jednoducho odvážna!

Koženkové šortky

Nie, nie je to nevkusný kúsok, ani príliš vyzývavý, pokiaľ vieš ako ho zladiť. Najhoršie je ak tento výrazný kúsok spojíte s ďalším ultra výrazným ako napríklad čipkovaným korzetom. Ideálna kombinácia vyzerá asi takto. Čierne silonky, koženkové šortky, čižmičky alebo tenisky a mikina, ktorá zmierni vyzývavosť.

Koženkové nohavice

Ak zima pritvrdzuje, siahni po dlhšej varianty než šortky. Maj na pamäti, že platí to isté ako pri koženkových kraťasoch, nechaj ich skrátka vyniknúť. Koženkové nohavice sú dokonalé na zimu, pretože ti udržia teplo a vyzerajú jednoducho štýlovo. Skús ich kombinovať s pleteninami, ale aj sakom či mikinou. Stačí ak zvolíš niečo, čo potlačí odvážnosť nohavíc.

Koženková sukňa

Okey, teraz zabudni na mini vypasované sukne, ktoré pôsobia skôr ako opasok než sukňa. Presne tento typ sukne je už dávno OUT. My máme na mysli sukne, ktoré pôsobia esteticky a pritom vkusne. Máš chuť siahnuť po nejakom dlhšom strihu? Pokojne, obchodné reťazce ich ponúkajú viac ako dosť! Hlavne nech sa v nej cítiš pohodlne a sexy.

Koženková kabelka

Síce je to doplnok, ale outfit dokáže dotvoriť úplne dokonale. Hlavne vďaka koženému/koženkovému materiálu, ktorý aj mestský a úplne jednoduchý outfit dokáže pretvoriť na trendy look. Či už zvolíš veľkú shopper bag, do ktorej môžeš dať kopec vecí, alebo malú crossbody kabelku necháme už na teba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.