Ak by si mala byť k sebe úprimná, akú vlastnosť na tebe muži neznášajú? Pretože aj vďaka nej si single a sama. Možno je práve teraz čas na to, aby si prehodnotila svoje správanie.

Tieto dôvody sa môžu skrývať za tým, prečo si sama a nemáš v živote muža.

Máš vysoké sebavedomie

Tvoje sebavedomie je príliš vysoké a myslíš si, že žiadny muž nie je pre teba dosť dobrý. Toto rozhodne nie je správanie, ktoré by si mala mať, ak túžiš po vzťahu.

Nemáš žiadne koníčky alebo ich máš málo

Nič sa ti nechce, väčšinu času sa len nudíš alebo sleduješ seriály. Ak chceš mať vzťah, mala by si však zapracovať na svojej osobnosti a byť iniciatívna (aktívna).

zdroj: Unsplash/David Suarez

Myslíš stále na svojho ex a zostali ste v častom kontakte

Toto je to najhoršie, čo sa môže stať. Ak si sa ešte nedostala z rozchodu a s ex si priateľka. Väčšinu mužov to odstraší, pretože je jasné, že na neho myslíš a cítiš k nemu niečo.

Si nezávislá

Vzťah je o dvoch ľuďoch. Nemôžeš si myslieť, že budeš vo vzťahu a všetko budeš robiť a platiť ty. Musíš pochopiť, že vzťah je založený najmä na kompromisoch.

Si neprístupná

Pred mužmi sa tváriš príliš záhadne a nechceš im nič o sebe povedať. Je v poriadku, ak máš tajomstvo, no ak chceš nejakého muža zbaliť, musíš byť viac otvorená.

Si rozmaznaná

Všetky veci, ktoré teraz hneď chceš, musíš aj dostať. Rozmaznanosť je vlastnosť, ktorá prejde malým deťom (aj to iba možno), nie tebe. Nauč sa byť trpezlivejšou a pochopiť, že nedostaneš vždy všetko.

Priťahuješ len to, čo cítiš

Ak v živote nemáš muža, je to aj preto, pretože si mu nedala šancu a sama sa cítiš „veď kto by ma chcel“. Zapracuj na svojom vnímaní a mysli pozitívne. Na čo myslíš, to si to života pritiahneš.

zdroj: Unsplash/Giorgio Trovato

Máš vysoké štandardy

Nie je tvoj zoznam dokonalého muža trochu dlhý? Ten pravý muž, s ktorým budeš vo vzťahu, nemusí mať blond vlasy, byť vyšportovaný, mať veľa peňazí a výšku 190cm. Stačí že ťa bude ľúbiť, na ničom inom nezáleží.

Si zameraná na prácu

Miluješ svoju kariéru a nevedela by si si to bez nej predstaviť. Ak chceš vzťah a si už vo vyššom veku, musíš počítať s tým, že spolu so vzťahom príde rozhovor o budúcnosti, rodine a deťoch. Budeš musieť robiť veľké rozhodnutia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.