Sex s ex. Prirovnala by som ho k zakázanému ovociu. Tiež chutí najlepšie.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Je sladký, šťavnatý a zároveň presne taký, akým chceš, aby bol. Nemáš od neho žiadne očakávania a predsa spĺňa všetky tvoje predstavy. Je bez prekvapení, no tiež bez sklamania.

Sex s ex. Sex s citmi, no zároveň bez citov. Sex s vedomím, že je zakázaný a kedykoľvek môže byť tým posledným. Vďaka tomu však umocňuje emócie a zintenzívňuje zážitok. Je tým, čo chce každý aspoň raz vyskúšať.

Zobraziť celú galériu (2)
Zdroj: unsplash.com

Rozchody bývajú ťažké. Často sú sprevádzané slzami, krikom a nenávisťou, ktorá v okamihu vystriedala lásku. Tú, ktorá bola ešte pred pár dňami „večná“ a úprimná.

Však keď prvotná zlosť a sklamanie opadne, tak sa zrazu vrátia isté pocity. Nie tie, ktoré definujú lásku, ale tie, ktoré opisujú túžbu. Začnú ťa zvádzať a vábiť na niečo, čo nie je správne. Ale kto to povedal?!

Kto povedal, že by si nemala? A že sa to nerobí? Strach? Či morálka?

Možno ostaneš zranená a možno sa v tebe prebudí niečo, čo si sa tak dlho snažila zahasiť. Hlava možno bude kričať nie a srdce sa nebude chcieť rozhodnúť. No tvoje telo bude jasne vedieť, čo mu chýba. No a preto sa nezastaví dovtedy, kým to nedostane. Kým to znovu nezažije. A ty dobre vieš, že sa ním necháš zase presvedčiť.

Zobraziť celú galériu (2)
Zdroj: pinterest.com

Lebo už len spomienky na jeho ruky, ktoré vedeli, kde a ako sa ťa majú dotknúť, ťa nútia zošalieť. A presne preto chceš znovu okúsiť to šialenstvo, ktoré ti na chvíľu zahmlilo rozum. Preto chceš znovu prežívať tie krásne pocity, ktoré zakaždým lomcovali celým tvojím telom. Tá túžba po niečom, z čoho si niekedy mávala zimomriavky, ťa dnes vábi takou silou, ktorej nedokážeš odolať. Ktorej nechceš odolať.

A preto sa o to viac nebudeš ani snažiť…