from pexels.com by Murilo Folgosi

Už od začiatku bola iná ako všetky ostatné. Mala v sebe niečo, čo sa ti nepodarilo nájsť predtým v žiadnej inej. Možno to mala v povahe, možno jej to žiarilo z očí, alebo jednoducho sa s tým narodila. S kúzlom, ktoré ťa dokonalo očarilo. Spôsob, ktorým jednala s ľuďmi, sa ti páčil. Táto žena je skromná, milá, okúzľujúca, milujúca. Dáva veľa, no nezvykne za to niečo dostávať. Snaží sa nájsť v každom len to dobré. Vlastne, ona vidí v každom viac dobra ako sa poväčšine v tých ľuďoch nájde.

Bez ohľadu na čas a povinnosti, vždy bude po tvojom boku. Vždy ti podá pomocnú ruku, bude sa ťa snažiť rozveseliť, keď budeš smutný. Spolu s tebou bude chcieť prekonať každú prekážku. Možno ti nebude vyznávať lásku stále, ale za to ona tu stále bude. Spraví pre teba všetko, len ťa chce vidieť šťastným.

Ženu ako je ona, vyrovnanú, uvedomelú a hlavne sebestačnú, nenájdeš ľahko. Táto žena si je vedomá toho, že ti má, čo ponúknuť. A aj keď jej srdce ju bude ťahať za tebou, odíde, pokiaľ sa nebude cítiť milovaná či ocenená. Pokiaľ už na začiatku vieš, že ju šťastnou a milovanou nikdy nespravíš, tak prosím, nechaj ju ísť hneď teraz. Kým jej city nie sú dostatočne silné na to, aby ťa obhajovala aký „perfektný“ si.

Žien ako je ona je málo, no predsa sa nájdu. Preto si ju váž, miluj ju a dávaj jej najavo že je jediná a nenahraditeľná. Ťažko nájdeš takú ako je ona. A nájsť ju, znamená nájsť skutočne šťastie, lásku a vernosť. Preto buď pozorný, ako sa k tejto žene zachováš. Lebo láska týchto žien, je nenahraditeľná a možno až časom ti dôjde, akú chybu si urobil, keď si ju nechal ísť, a vtedy už kamarát, bude neskoro.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating