Pre ženy nie je typické, že by udržiavali dva vzťahy naraz. Väčšinou to môžeš vidieť u mužov, ktorí sú nerozhodní a nechcú sa vzdať výhod, ktoré im dve (nezáväzné) partnerky ponúkajú.

Avšak keď sa rozhodne mať dvoch partnerov žena, môže byť za tým nesprávny vzorec z detstva. Mohla mať matku, ktorá mala milenca a tak si neuvedomovala, že mať dvoch chlapov nie je správne. Videla to predsa doma, tak to bola naučená.

Taktiež sa za tým môže skrývať neistota z pevného zväzku. Radšej bude mať dvoch nezáväzných partnerov, s ktorými bude spávať alebo chodievať na rande, než by mala jeden vážny vzťah, v ktorom by musela prevziať zodpovednosť a o druhého sa starať.

Ďalším motívom môže byť skúšanie nových vecí a najmä hraníc. To sa týka báb, ktoré len objavujú svet a prichádzajú na to, čo všetko môžu. Ako všetci vieme – žena je mocné stvorenie. Tak skúša, hľadá, objavuje, má dvoch chlapov naraz, vôbec sa tým netají a je takto šťastná. Nepotrvá to však dlho, vytriezvenie z tohto búrlivého života prichádza skoro.

Posledným dôvodom môže byť to, keď má chuť zažiť dvoch mužov naraz v posteli. Táto situácia tiež nie je bežná, no nemala by si byť naivná, deje sa – aj v našej krajine. Dokonca to môže byť žena, ktorá má pekný vzťah, no chce si vyskúšať, aká je trojka.

Nech sa za tým skrýva čokoľvek, netreba súdiť človeka hneď na prvý pohľad. Ako pri všetkom, aj tu potrebuješ zistiť všetko do hĺbky a veľa komunikovať.  

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.