Rýchlosť. Čo ti pod tým slovom napadne?

Keď ti je ťažko, utekaj. Keď ťa naháňa pes, utekaj. Zachráň sa, kto môžeš. Keď ti je svokra v pätách, utekaj… Je milión dôvodov, prečo utekať. Každý z nás uteká, buď pred niekým, niečím, alebo pre seba. Toto naše utekanie, behanie prospieva našej kondícií. Najviac to obľubujú ženy. Ktorá s tým ešte nezačala, odporúčam. Baby, veď už aké budeme mať z toho behu lýtka.

Rýchlosť je to, po čom tak trochu túžime, čo si žiadame. Chceme robiť veci rýchlo, pretože doba nás tak naučila a my sme sa adaptovali. Rýchlosť je doba, v ktorej žijeme.

Zaujímavá je jedna istá vec. Povedz chlapovi slovo rýchlosť. Čo mu prvé napadne? Auto? Sex? Poväčšine tieto dve veci. Autá, to je niečo pre nás. Milujeme rýchle jazdy. Máme radi svoje auto. Vychutnávame si ten pocit slobody, uvoľnenia, sebeckosti, drzosti. Vieme sa na ceste pekne zahrať zo súpermi.

 

Nielen chlapi milujú rýchlosť a spontánnosť. Milujeme ju aj my, ženy. Zbožňujeme rýchle jazdy. Chceme si vychutnať jazdu proti pravidlám, spoznať naše hranice. Základom sú však naše hranice. A preto:Prekračuj ich rozumne! Dávaj pozor, pretože niekto na teba čaká! Užívaj si jazdu s obozretnosťou. Ako sa vraví, mladosť -pochabosť. Mnohí to poznáme, hlavne my, mladí skúšame kam až môžeme zájsť.

Zachádzaj s pocitom jedinečnosti a užívania si života, ale vždy opatrne! Ver, že sa to dá. Napríklad my, ženy pri rýchlosti väčšej ako 90, sa cítime ako bohyne. Pustíme si hudbu a viac nám netreba.

Rýchlosť je zradné slovo, ktoré nás pokúša. Pokúšaj ale opatrne. Utekaj, užívaj si a jazdi ako to máš rada. Jedna perlička na záver: „Ženy, ktoré sa dobre vydali sa vezú ráno do práce autom. Vezú ich muži, ktorí sa zle oženili.“ (Dušan Radovič)

Komentáre