Instagram/nastjastasia

Muži ti nepovedia veľa vecí. Napríklad to, čo na ženách naozaj milujú alebo to, po čom túžia v posteli. Možno budeš prekvapená, no zvrhlosti to nie sú – aj oni majú city.

Milovanie vonku

Najmä v lete je to obľúbený spôsob mužov, ako si milostný život okoreniť. Hoci to môže prísť niekomu odvážne, pokiaľ si s priateľom na správnom mieste a v správnom čase, nikto vás nevyruší. Chlapi nechcú v posteli zažívať stereotyp a práve v exteriéri im príde vzrušujúce. Adrenalín sa im nahrnie do celého tela a po svojej partnerke túžia ešte viac.

Nezabúdaj na očný kontakt

Nemysli si, že len ženy sú tie romantické. Aj muži túžia vidieť do očí svojej partnerky, keď sa s ňou milujú. Nie tak často ako ženy, ale dôležité je, že to chcú. Pre chlapov je očný kontakt potrebný, pretože v ňom hľadajú uistenie, že robia veci dobre. Často sa môžeš stretnúť s tým, že je žena nespokojná a jej partner nevie prečo. Práve očný kontakt je v tomto kľúčový.

Rýchlovka

Akt, ktorý nebude trvať dlhšie, než 10 minút aj s vyzliekaním. Zatiaľ čo nežné polovičky túžia po tom, aby fyzické spojenie trvalo polhodinu, či hodinu, muži by to mali radi rýchlo z krku. Snívajú o tom, že by niekedy svoje partnerky zobrali do postele na rýchlovku a bolo by.

Vášnivé dotyky na chrbte

Ak si si doteraz myslela, že práve tvoje škrabanie nechtami na chrbte muži nemajú radi, vyvedieme ťa z omylu. Možno pri tom nadávajú, bolí ich to, no vždy sú po tom akte šťastní. Práve to, že si muža poškriabala (sem-tam viac, ako by si chcela), je znak toho, že si si milovanie užila. Partner ti to nedá najavo, no či už má škrabance po chrbte, alebo si mu nebodaj pohrýzla peru, užíva si to.

Iniciatívne prevezmi kontrolu

Ako sme už v našom staršom článku potvrdili, chlapi milujú iniciatívne ženy. Spolu s touto vlastnosťou sa spája aj posledný „druh“ milovania, po ktorom muži túžia. Je všeobecne známe, že väčšinu práce v posteli si odkrúti muž a žena sa nemusí až tak snažiť. Chlapi snívajú o tom, že sa to raz otočí. Aby si oni mohli spokojne ľahnúť a partnerka urobila všetko zo svojej vlastnej iniciatívy –  tak, ako si predstavuje ona. Chlapi chcú mať v posteli sebavedomú a skúsenú ženu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating