Love Island
Instagram/vildasir, Instagram/sarimarsalova

Vilda Šír v prvej sérii šou Love Island svoju lásku našiel, no s Nikol im to nevydržalo dlho. Sympatická blondínka Sári z druhej série zase vypadla tesne pred bránami finále, pretože sa vo vile na Kanárskych ostrovoch s nikým nedokázala spárovať. Hoci Vilda a Sári súťažili v rozdielnych sériách, ich životy sa svojím spôsobom spojili, o čom prehovorili v relácii Love Island After

Možno si ani len netušila, že tanečník má blízko k sympatickej blondínke a poriadne to medzi nimi iskrí.

Vilda, Sári a Sabi
zdroj: Instagram/sarimarsalova

Našiel Vilda lásku mimo Love Island?

V ďalekej a teplej exotike si mali nájsť lásku. Zdalo sa, že Vildovi sa to aj podarilo, no nevydržalo to. Sári musela vilu opustiť kvôli tomu, že na Kanárskych ostrovoch nenašla nikoho, s kým by tvorila pár. A vieš, kto ju motivoval k tomu, aby tam vôbec išla? No práve temperamentný, vždy vysmiaty tanečník.

„Ja som bol v Love Island jednotke, potom sme sa stretli so Sárkou a Sabkou. Začali sme sa kamarátiť, boli sme spolu dokonca aj v Chorvátsku na dovolenke. Napadlo mi, že by bolo super, keby zažili to, čo som zažil ja a to bol Love Island,“ povedal Vilda.

So Sári sa tanečník v relácii na Voyo rozprával aj na iné témy. Sedeli spolu na lavičke a boli celkom v rozpakoch. Priložili sme ti sem video, ktoré ti dokáže, že to medzi nimi celkom iskrí.

Tak čo, myslíš, že po nevydarenom vzťahu s Nikol našiel Vilda lásku u Sári? Alebo ešte stále randí so svojou novou slovenskou priateľkou Sylviou, ktorú si našiel na konci mája? Musíš ale uznať, že so Sári by im to spolu náramne svedčalo.

Zdroj: Voyo.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News