Máme rôzne tipy a triky, ako začať nový rok, dávame si predsavzatia o kreativite, produktivite a sebaláske, no niekedy zabúdame i na také veci, ako je krása a naše zvyky ohľadom našej pleti. Preto sme spísali veci, ktoré ti v novom roku dodajú sebavedomie. Vnútorná krása je samozrejme podstatná, no nemusíme preto zabúdať aj na tú vonkajšiu :).

Dopraj si masku každý týždeň. Samozrejme, myslím tu pleťovú. Pleťové masky ti pomôžu s kruhmi pod očami a s výživou tvojej pleti. Je len na tebe, či si zaobstaráš masky na upokojenie či vyživenie pleti, je to skvelý relax nielen pre tvoju tvár, ale aj pre teba.

Nebuď ako strašiak. Ak pracuješ z domu, asi máš občas problém s prokrastinovaním. To sa však dá vyriešiť sústredením, no aj skvelým outfitom. Nemyslím tým však to, aby si bola nahodená ako na párty, no je dobré, ak sa dáš trochu „dokopy“ a budeš sedieť v pohodlnom oblečení, ktoré ti však dodá sebavedomie a akýsi pocit ľudskosti aj v domácom prostredí.

Pekná spodná bielizeň. Možno si povieš, že je jedno, akú spodnú bielizeň nosíš, no ver mi, že ak zainvestuješ do kvalitnej a peknej spodnej bielizne, budeš sa cítiť dobre i vo vyťahanom svetri. Spodná bielizeň ťa nielen chráni, no dodáva ti aj sebavedomie.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: weheartit.com

Zájdi za odborníkom. Ak chceš zmenu vlasov, obočia alebo celkovej vizáže, choď za odborníkom a zainvestuj do seba. Si so sebou celý život, tak je dobré, aby si sa cítila sebavedomo a dobre vo svojej koži.

Cíť sa dobre vo svojom tele. Skús jógu, pilates, beh alebo posilku. Nájdi si šport alebo aktivitu, ktorá ťa bude napĺňať a vďaka tomu sa budeš dobre cítiť a zvýši sa ti sebavedomie.

Ach, tie nechty. Nechty sú vizitkou ženy. Ak ich máš ohrýzané alebo s olúpaným lakom, nevyzerá to moc reprezentatívne. Daj si záležať, aby tvoje nechty vyzerali dobre a hlavne zdravo. Nemusíš ich mať umelé alebo príliš dlhé, najlepšia je jednoduchosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.