instagram.com/bookstagramdeutschland

Jeseň je ideálne ročné obdobie na to, aby si začala čítať knihy. Cez leto ťa to k nim asi veľmi neťahalo, pretože počas pekného počasia si chcela byť vonku.

S týmito knihami si oddýchneš, vtiahnú ťa do iného sveta a nebudeš vedieť prestať čítať. Určené sú najmä ženám, pretože romány sú knihy, ktoré sa oplatí začať čítať pri šálke čaju, voňavej sviečke a deke.

Viazaní prísahou – Jana Pronská

Historický román, ktorý ťa vtiahne do obdobia poznačeného tureckými vpádmi. Hlavná postava môže zmeniť osud krajiny, pretože je rytier a zložil prísahu vernosti a cti. Samozrejme, nebude to jednoduché a pútavá romantická zápletka so ženou to všetko ešte viac zamotá.

Rodinné klbko – Táňa Keleová-Vasilková

V každej rodine sa nachádzajú problémy, ktoré sú ťažké. Rodinné klbko je kniha, ktorá má v sebe istú symboliku – veď predsa rodina je ako klbko. Osudy ľudí sú poprepájané a spájajú ich spoločné udalosti, prežité roky a milujúci rodičia. Avšak, čo sa stane, ak sa klbko pretrhne alebo naruší? To sa dozvieš v knihe.

View this post on Instagram

Rodinné klbko – Táňa Keleová-Vasilková Od tejto knižky som pravdupovediac nemala vysoké očakávania, bola to v pohode knižka, dobre a rýchlo sa čítala vďaka veľkým písmenkám 👌😊. Myslím, že pre mamičky by bola ešte záživnejšia a možno by sa v nej aj našli, pretože je taká zo života. 💓 Bolo cítiť, že je to slovenská tvorba, taká pohodovka, 😍 ale extrémne emócie nevyvolá. 😊 Avšak pri tejto jedinej knihe sa mi stalo, že som ju čítala v autobuse a tak veľmi som sa začítala, že som si absolútne nevšímala okolie, a autobusár ma musel 2x upozorniť, že sme na konečnej a mala by som vystúpiť. 😁 V deji sa mi troška nepáčil prístup Vlada 🤔 – manžela, mne ako chlap by liezol na nervy. Knihe dávam 3,5 ⭐ /5. V každej rodine to vrie, láskou, ale aj životnými situáciami. Rodina je ako klbko, ktoré je zviazané láskou, prežitými udalosťami, spoločnými rokmi. Rovnako to platí pre rodinu Sáry a Vlada. Majú 4 dospelé deti a večne sa u nich niečo deje. No čo ak klbko niečo naruší? #vydavatelstvoikar #rodinneklbko #keleovavasilkova #keleova #rodina #deti #zivot #knihy #knihomol #bookstagram #milujemecitanie

A post shared by luckylady.stories (@luckylady.stories) on

Zákon príťažlivosti – Katarína Kuniková

Klasická kniha o láske, aj keď to nie je len taká obyčajná láska. Ona je sama v neznámom meste a on je vo svojom rodnom meste. Každé jedno stretnutie nie je náhoda a vždy to medzi nimi iskrí. Problém je v tom, že sa neznášajú. Spoločné stretnutia však zaistia, že sa medzi nimi bude niečo diať!

Pozbierané básne – Dana Janebová

Ak nie si fanúšička románov, vyskúšaj básne. Táto kniha básní má všetko, čo očakávaš. Bude ti blízka, ak rozmýšľaš o zmysle života, o láske, o priateľoch, o rodine a o tom, kto vlastne si.

Si bohyňa – Sophie Bashford

Motivačná kniha na záver. Nikdy si netúžila po tom, aby si v sebe objavila bohyňu? Táto kniha ti to umožní a zrazu uvidíš, aké ľahké to môže byť. Prevedie ťa emóciami, ženským cyklom, objavíš v nej svoj oheň a naučíš sa byť viac sebavedomejšia.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife