Ak si si myslela, že reality šou o vzťahoch sa už nedajú vymyslieť inak, bola si na omyle. K našim susedom na obrazovky českej televízie Prima totiž prišiel úplne nový formát, pri ktorom sa budeš chytať za hlavu. Ak si to robila pri Love Islande či zahraničnom Too Hot to Handle, priprav sa na nový level. 

Kým v takej Zámene manželiek boli hlavnými „hrdinkami“ ženy, tentokrát svoje nadanie ukážu zadaní muži. V relácii s názvom Single Švindl sa stretnú štyria chlapi, ktorí budú bojovať o srdce tej istej ženy. Ako sme už však prezradili, háčik je v tom, že traja z nich už svoje partnerky majú.

A niektorí aj dokonca deti. Svoj rodinný status však budú musieť čo najlepšie zapierať. To však nie je všetko!

V premiérovej sérii sa objaví nezadaná Niki, ktorá sa stretne s každým jedným mužom osobne a bude sa ho snažiť baliť, pričom musí zistiť aj to, či je daný chlap zadaný, alebo nie. Štvorica účinkujúcich tak bude musieť klamať, ako sa len dá (pre jedného to nebude problém), pričom na to, čo bude medzi nimi a Niki, sa budú pozerať v skrytej kamere ich polovičky. A čo z toho budú mať?

Ak sa jednému zo zadaných podarí slečnu oklamať, domov si vezme 80-tisíc českých korún a spolu so svojou partnerkou získajú aj luxusný pobyt. Keď však Niki uhádne, ktorý je single, výhru si užijú spoločne. Kontroverzná reality šou si získa určite obrovské ohlasy. Ktovie, či to bude viac o úspechu alebo o kritike.

Čo povieš na ukážku?

Prvá časť novej reality šou už vyšla na Prime

Zdroj: prima.cz

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.