Instagram/veronikatwiins/matuskolarovsky

Toto bola zrejme až príliš veľká náhoda! Speváčka a aktuálne mamička na plný úväzok, Veronika Nízlová, vyrazila včera so sestrou Danielou do spoločnosti. Kým sa neusadila za stôl na natáčaní prvého kola televíznej šou Let’s Dance, zrejme ani netušila, že večer strávi po boku otca svojej dcéry, mladého herca a hudobníka Matúša Kolárovského.

35-ročná Veronika, ktorá si umelecky hovorí aj Vebi, dlhé mesiace tajila to, kto je otcom jej dieťatka. Až po narodení jej dcérky, ktorá dostala meno Nea, sa potvrdili špekulácie o tom, že ním je práve 20-ročný umelec.

Matúš alias Yael, priznal otcovstvo prostredníctvom svojej novej skladby s názvom „MY“ a následne s ním už posty zdieľali aj samotné sestry Nízlové, u ktorých bol doma na návšteve.

Obaja sa zrejme snažia spoločne vychádzať kvôli dcérke, no oficiálne pár spolu netvoria. Matúš má po svojom boku dokonca inú partnerku, s ktorou na Instagrame zdieľal ich novoročný bozk. Spevák a herec, ktorý zahviezdil v seriáli Pán profesor, musel byť zrejme v milom šoku, keď zistil, že niekoľkohodinový prenos zo živého natáčania strávi práve vedľa Veroniky.

Výrazy oboch z nich natočila na video Daniela, ktorá ho pridala na svoj Instagram s popisom „Vôbec nás neusadili náhodne,“ ku ktorému pridala aj vtipný emotikon. Medzi rodičmi však sedeli dvaja ďalší mladí herci a Matúšovi priatelia, ktorí ich od seba delili.

Matúš aj Veronika na premiére novej série Let’s Dance

Zdroj: Instagram/danielatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News