Pár na lúke - nikto nebude ako ty

Ešte v časoch, keď bolo medzi nami všetko v poriadku, som ti s láskou hovorievala, že nikoho nebudem nikdy milovať tak, ako teba. A zdá sa, že je v tom viac pravdy, ako som si mohla myslieť. Totiž, nikto nebude ako ty, takže každý ďalší vzťah, bude úplne iný. I keď mi to trhá srdce, možno je to pre mňa takto lepšie. 

Donedávna som si totiž myslela, že to najlepšie si bol v mojom živote ty. Výnimočný chlap, do ktorého som sa bláznivo zamilovala. Aj keď som už dávno nebola malé dievčatko, pri tebe som sa cítila ako pubertiačka s motýlikmi v bruchu. Z tých ostal už iba prach. Zhoreli v momente, keď si to, čo bolo naše, jednoducho zahodil na hlavu. Keď si začal ukazovať svoje pravé ja, ktoré bolo toxické, no ja som si to nechcela priznať.

Nikto nebude ako ty, no to je v poriadku

Po našom rozchode som plakala dlhé noci. Kamoškám som sa sťažovala, že už si nikoho nenájdem, že taký ako ty, už nie je. Trvalo mi dlhé týždne, kým mi to docvaklo. Ja vlastne nikoho ako ty ani nepotrebujem. Už som jednu tvoju verziu mala a nevyšlo to. Bola som vo vzťahu s tebou a malo to rovnako zlé stránky, ako aj tie dobré. Mala som na očiach ružové okuliare, kvôli ktorým som to nevidela.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Mnohé ženy chodia zo vzťahu do vzťahu, páčia sa im tie isté typy mužov, s ktorými sú ako na kolotoči. Možno je problém práve v tom, že sa z neho boja vystúpiť. Dať šancu niekomu, kto ich nezaujal na prvý pohľad. Niekomu „z iného sveta“. Pretože chodiť s niekým, kto sa nielen fyzicky, ale najmä povahou a charakterom podobá na nášho ex, nemá veľmi zmysel.

A tak dúfam, že ja už tvoju inú verziu v budúcnosti nestretnem. Už nechcem nikoho, kto by bol ako ty, pretože sa do toho nechcem vrátiť. Chcem niečo nové, niečo krajšie, niečo, čo bude mať úplne iný koniec.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating