Nikki Fridrich
Instagram/nikki_fridrich

Len pred dvomi dňami zistila správu, ktorá jej zmenila život. Rakovina krčka maternice ovplyvní budúcnosť slovenskej influencerky Nikoly Fridrichovej, známej na Instagrame ako Nikki Fridrich. Na sociálnej sieti, kde ju sleduje takmer 100-tisíc followerov, je k svojím fanúšikom vždy úprimná. Nebolo tomu inak ani vo chvíli, keď jej diagnostikovali toto ochorenie.

Nikki je mamou dcérky, s ktorou nemala ľahké tehotenstvo. Za všetko môže jej vtedajší partner, s ktorým si zažila naozaj ťažké chvíle. Aj vďaka svojmu príbehu je inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré si z jej sily berú príklad. Je vtipná, ambiciózna a vždy povie to, čo má na srdci. Mnohí ľudia ju práve pre toto milujú, iní sa ale zaradili do klubu hejterov.

Fanúšikov, no i neprajníkov sa v jej živote nazbieralo viac aj po tom, čo bola súčasťou reality šou Farma 12. Smutné je však to, že ju nenechali na pokoji ani v posledných dňoch, keď prežíva ťažké chvíle. Keď sa na sociálnej sieti zverila fanúšikom so svojím zdravotným stavom, pristáli jej v správach nielen odkazy plné podpory, ale tie nepríjemné. Niektorí majú totiž pocit, že sa až príliš ľutuje, pretože sú na svete aj „horšie“ veci.

Už bola aj taká reakcia, že ‚to sa robí na bežiacom páse, čo reveš‘, ona je na chemoterapiách. Ako ideme súťažiť, kto je na tom horšie alebo kto si môže dovoliť byť opustený a smutný, a kto nie?vyjadrila sa k jednej zo správ. Je skutočne zarážajúce, že si niekto dovolí komentovať týmto spôsobom.

Dnes sa fanúšikom opäť prihovorila a zamyslela sa aj nad tým, prečo práve ona musí zažívať túto chorobu.

Nikki s dcérkou ako dvojičky

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News