Ak si niekedy v obchode zablúdil do oddelenia s nadmernou veľkosťou určite si spozoroval, že toto oblečenie nepatrí práve k módnym kúskom a často ide len o nevkusné nohavice a voľné tričká. Nike sa rozhodol s týmto skoncovať a prišiel s nádhernou kolekciou pekného, vkusného a hlavne pohodlného športového oblečenia, ktoré aj ženám s pár kilami navyše dodá sebavedomie.

Každá žena sa cíti sebavedomejšie v krásnom oblečení a nezáleží na tom, koľko váži. No nejde len o oblečenie na bežné nosenie, ale aj o to športové, ktoré je, úprimne povedané, vo väčších veľkostiach pomerne ťažko zohnateľné, a keď už áno, tak rozhodne nejde o kúsky, v ktorých by ste sa cítili komfortne. Ak má nejaké oblečenie dodať ženám sebavedomie alebo impulz k zdravému životnému štýlu a cvičeniu, bude to určite táto kolekcia, ktorá vznikla na požiadavku samotných zákazníkov. Dúfajú, že aj ostatné spoločnosti si zoberú príklad a prinesú na trh vlastné plus-size kolekcie.

nikea

@nikewomen

Kolekcia je dostupná online až do veľkosti 3XL.

nikeb

@nikewomen

nikef

@nikewomen

niked

@nikewomen

nikee

@nikewomen

nike7

Danielle Vanier

Nike uznáva to, že ženy sú silnejšie, smelšie a otvorenejšie než kedykoľvek predtým.“

nikec

@nikewomen

Napriek tomu, že internet priniesol aj negatívne a ironické reakcie na túto kolekciu, každý má právo cítiť sa dobre či už vo svojom tele, alebo v tom, čo nosí. Veď žena nemusí mať veľkosť XS na to, aby bola sebavedomá a sexy.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

4 dlhybanner

Komentáre