Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Fakt je, že muži sú v posteli nároční. Chceli by partnerku, ktorá by vždy povedala na milovanie áno, nikdy by ju nebolela hlava, menila by často polohy a pritom ešte zvodne flirtovala.

Splniť ich tajné túžby je ťažké, no predsa to ide. Ak v posteli dokážeš tieto veci, budeš podľa toho svojho najlepšia.

Hovoriť na všetko „áno“

Chlapi túžia po tom, aby ich partnerka milovanie nikdy neodmietla. Avšak, nechcú iba to. Taktiež by boli vďační za to, keby žena hovorila „áno“ na všetko v posteli, čo by chceli vyskúšať. Mať ženu, ktorá je otvorená novým možnostiam, priateľovi dôveruje a má zvrhlé myšlienky, je naozaj výhra.

Podväzky a zvodná bielizeň

Šteklivá bielizeň a rôzne zvodné doplnky sú jednými z vecí, ktoré vedia muža dokonale vzrušiť. Otvorí mu to dvere fantázie a posunie to s*x na novú úroveň. Aj keď to nie je pri milovaní bežné, na osvieženie intímneho života je to skvelé.

Priateľka sa vôbec nemusí báť – aj keď nemá dokonalú postavu, to nehrá rolu. Muž sa väčšinou zameriava na to, aký pôžitok z toho bude mať, nie aké telo má jeho žena.

Vedieť rýchlo uspokojiť muža

Je známe, že to nežnému pohlaviu trvá dlhšie, než tomu druhému. Chlapi vedia byť hotoví rýchlo, keď nájdu osobu, ktorá vie kvalitne pohybovať rukami, jazykom či panvou. Každý muž túži aspoň raz po žene, ktorá by ho uspokojila v priebehu pár minút. Vďaka tomu by ju nikdy neopustil a ani nepodviedol. Všetko, čo by chcel, by mal doma.

Dovoliť mu po milovaní odísť

Najmä pre romantické priateľky je toto ťažká vec. Pritom každý normálny chlap sníva o tom, že sa oblečie a zapne si televíziu, či si pôjde dať pivo a niečo na jedenie. Už určite vieš, že muži nie sú romantickí a nájsť takého je niečo podobné, ako nájsť jednorožca.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.