Bohyňou v posteli

Fakt je, že muži sú v posteli nároční, aj keď ide len o to jedno. Chceli by partnerku, ktorá by vždy povedala na milovanie áno, nikdy by ju nebolela hlava, menila by často polohy, bola by otvorená experimentovaniu a pritom ešte zvodne flirtovala.

Splniť ich tajné túžby je ťažké, no predsa to ide. Ak v posteli dokážeš tieto veci, budeš podľa toho svojho najlepšia.

Hovoriť na všetko „áno“

Chlapi túžia po tom, aby ich partnerka milovanie nikdy neodmietla. Avšak, nechcú iba to. Taktiež by boli vďační za to, keby žena hovorila „áno“ na všetko v posteli, čo by chceli vyskúšať. Mať partnerku, ktorá je otvorená novým možnostiam, priateľovi dôveruje a má zvrhlé myšlienky, je naozaj výhra.

Pár na motorke
zdroj: Pexels/Thiago Schlemper

Podväzky a zvodná bielizeň

Šteklivá bielizeň a rôzne zvodné doplnky sú jednými z vecí, ktoré vedia muža dokonale vzrušiť. Otvorí mu to dvere fantázie a posunie to s*x na novú úroveň. Aj keď to nie je pri milovaní bežné, na osvieženie intímneho života je to skvelé.

Priateľka sa vôbec nemusí báť, aj keď nemá dokonalú postavu, to predsa nehrá žiadnu rolu. Muž sa väčšinou zameriava na to, aký pôžitok z toho bude mať, nie aké telo má jeho žena.

Žena a muž majú priateľstvo s výhodami
zdroj: Pexels/Vitaliy Izonin

Pozor, práve to sebavedomie, s ktorým to budeš vedieť nosiť je celkom rozhodujúce. Zabudni na svoje komplexy z tých pár kíl navyše, menšieho poprsia alebo celulitídy, užívaj si, ako ťa vyzlieka pohľadom a ako sa chce dotýkať tvojho tela.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating