pexels.com

Bolo to ako z románu, však?

Milovala si na ňom všetko. Všímala si si jeho osobnosť, vedela si, čo má rád a čo neznáša. Milovala si to, ako ti ráno pripravil tvoju obľúbenú kávu a aj to, že víkendy patrili len vám.

Chodili ste všade. Bral ťa na miesta, ktoré pre neho niečo znamenali a kde mal veľa spomienok. Ty si mu zakaždým poodhalila kúsok svojej duše.

Oh, a zimné večery pri pohári vína alebo dobrého čaju nemusím ani spomínať. Aj keď bola tuhá zima, vám bolo vždy teplo. Mali ste seba navzájom.

Jediná chyba bola v tom, že ste spolu nechodili. Nikdy ste spolu nespomenuli tému vzťah a na verejnosti boli nejaké dotyky tabu. Akonáhle sa však zatvorili dvere na jeho byte, bola si len jeho. Horela si vášňou a milovala si aj to, ako sa ťa dotýkal. Aj teraz, po takom dlhom čase, si vieš presne vybaviť, aké si pri tom mala pocity a naskočia ti zimomriavky.

Na prvý pohľad to nebolo poznať. Boli ste kamaráti, ktorí mali k sebe veľmi blízko. Avšak, keď s vami niekto strávil pár chvíľ, bolo vidno, že si doňho zaľúbená. Mala si oči len pre neho a nevedela si sa ho nasýtiť. On to vedel. Vedel, že by si mu nikdy neublížila a že ho máš veľmi rada.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Vedel aj to, ako ťa rozosmiať, keď si mala zlý deň. Vedel, že najradšej chodíš oddychovať do lesa bez internetu. Vedel, že máš rada horúci kúpeľ s bublinkami a aj to, že neznášaš všetky seriály, ktoré išli v televízii. Poznal ťa tak dobre, že by si nepovedala, že to raz urobí.

Ale on to urobil. Zlomil ti srdce a už viac ti ho nezlepí. Nedokázala si pochopiť, prečo zrazu odišiel a zostalo po ňom ticho. Nechápala si. Nič ti nepovedal, nedal ti vedieť, ale aj tak sa s tebou stále zahrával.

No ty už vieš, že ten deň musel prísť. Muselo sa to stať, aby si si uvedomila, že ty máš na viac.

Máš na to, aby si si našla skutočnú lásku, ktorá ťa bude úprimne milovať a nikdy neodíde. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating