Dokonalá dcéra, dokonalá sestra, dokonalá frajerka. No pre teba? Nič z toho. Nechcem byť dokonalou osobou v tvojom perfektne naplánovanom živote. Chcem byť šťastná, pretože to tak cítim, nie preto, že musím. Každá z nás si prešla tou ubíjajúcou snahou dosiahnuť dokonalosť vo vzťahu. Snažili sme sa nevyvolávať hádky, prikyvovať a správať sa slušne, ale to nie sme my. Sme bláznivé, zamilované, nespútané a nedokonalé.

Môžeme sa snažiť akokoľvek chceme, pokiaľ sa nesnažíme dosiahnuť vlastné šťastie, nedokážeme urobiť šťastným žiadneho chlapa. Prešli sme si vzťahmi, ktoré nám zlomili srdce na tisícky kusov. Preplakali sme noci pre mužov, ktorí si nezaslúžili našu jedinú slzu.

View this post on Instagram

Beauty of the day @lexiwood

A post shared by FashionBox (@the.fashionbox) on

Kým sme však na to neprišli samé, nemalo to význam. Muž si ťa začne vážiť, až keď si začneš vážiť samú seba. Nebude ti hovoriť, čo máš robiť, ako sa správať, ako sa usmievať, to nie je láska.

Láska je bezhraničný cit, ktorý si nekladie žiadne podmienky. Láska s výhradami nie je láska, je to len pokus o prebudenie citu. Ak vás muž skutočne miluje, bude vás milovať aj nedokonalú, s vašimi komplexami, nedokonalosťami, vašou bláznivou rodinou a so všetkým, čo k tomu patrí.

View this post on Instagram

@globalmaninfluence

A post shared by Global Man Influence (@globalmaninfluence) on

Ak sa vás chlap bude snažiť akýmkoľvek spôsobom presvedčiť, že preňho nie ste dosť dobrá, uvedomte si, že chlap, ktorý povie takúto vetu nie je dosť dobrý pre vás.

Nemusíte sa snažiť ohromiť jeho rodinu a prezentovať sa ako najlepšia frajerka pred jeho kamarátmi. Buď len sama sebou. Usmievaj sa kedy chceš, nos to, čo chceš a buď tou osobou, ktorou chceš byť. V tomto neber žiadny ohľad na partnera.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.