Častokrát chceme mať svoj život pod kontrolou a byť šťastné. Nejde to vždy. Do života prichádzajú rôzne nástrahy, ktoré nás preveria, aké sme silné a častokrát i ako sú silné naše vzťahy.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Ak premýšľaš, kedy je čas na zmenu, ver, že ak o tom vôbec premýšľaš, chceš to!

Ak Ti strach bráni posúvať sa dopredu, si často negatívna, nie si vôbec sústredená a nevychutnávaš si prítomné okamihy, niekde je chyba. Častokrát chceme všetky začať od znovu, či už po rozchode, kríze či zlyhaní. To je v poriadku!

thoughtcatalog.com

Dnešný svet núti ľudí, aby sa prispôsobovali a dokonca neboli ani sami sebou. To je blbosť. Máš nárok byť šťastná, mať nárok robiť to, čo ťa baví. Máš nárok byť obklopená dobrými ľudmi. Máš nárok necítiť sa znudene a pociťovať depresie. Nebráň sa zmene. Píš si sama knihu svojho života, buď hlavnou hrdinkou, ktorú by si obdivovala a vážila si ju. Nikdy nie je neskoro zmeniť svoj život k lepšiemu. Stačí sa posúvať malými krôčikmi. Ak zistíš, kde je problém, chyť sa šance, využi to.

Si mladá a krásna! Cestuj a spoznávaj. Nájdi samú seba. Miluj seba samú, rozmaznávaj sa, jedz výborné jedlá a užívaj si nádherný pocit vo vlastnom tele, ktoré tak miluješ. Neži život iných, nenechaj sa riadiť. Zmeň svoj vzťah k životu. Buď so životom najlepšia kamarátka. Nestoj na jednom mieste a nečakaj na zázraky. Tie neprídu. Ty si hodná zmeny i žitia, ak sa ti nepáči niečo v tvojom živote, tak to jednoducho zmeň!

tumblr.com

Viac tancuj, smej sa, chodievaj na hodiny varenia, obklopuj sa dobrými priateľmi a rodinou a odstráň všetkých zlých neprajníkov z tvojho života. Možno občas to bude ťažké, výjdeš častokrát i zo svojej komfortnej zóny, no ešte horšie je trpieť, ako bojovať. Jedine ty máš svoj život pevne v rukách. A nikdy nie je neskoro, zmeniť ho.