unsplash.com

Nikdy nie je dobrý nápad veriť niekomu, kto ti dal dôvod, aby si mu už viac neverila. Nikdy nie je dobrý nápad chcieť, aby boli súčasťou nášho života, Aj napriek tomu, že túžiš po tom aby sa zmenil. Pretože on sa nikdy nezmení. Nikdy nie je dobrý nápad opäť dať do rúk tvoje srdce niekomu, kto ho rozpučil a odhodil, akoby bolo smetie.

Nikdy nie je dobrý nápad veriť niekomu, kto ti v minulosti milión krát klamal. Nikdy nie je dobrý nápad veriť jeho slovám a nesledovať jeho činy. Nikdy mu nedávaj právo opäť ťa ovládať. Nemôže jednoducho opäť vkročiť do tvojho života a byť naďalej nečestným či znovu využívať tvoje dobré srdce.

Nikdy nie je dobrý nápad lipnúť na niekom, kto má tendenciu ti neustále klamať, aj keď vie, že práve vtedy ho najviac potrebuješ. Aj napriek tomu ti však vedome spôsobuje čoraz väčšiu a väčšiu bolesť. Nikdy nie je dobrý nápad požiadať takéhoto človeka o podporu, pretože vieš, že bude dočasná. Akonáhle sa totiž začneš cítiť lepšie, prestane sa o teba zaujímať a vráti sa k svojmu starému životu. Jednoducho si preňho a vždy budeš na druhom mieste.

zdroj: unsplash.com

Nikdy nie je dobrý nápad pretrhnúť kontakty s inými ľuďmi kvôli niekomu takémuto. Ľudí, ktorí ťa budú milovať spôsobom, aký si zaslúžiš. Ľudí, ktorí ti poskytnú presne to, po čom túžiš. Ľudí, ktorí chcú o tvoje srdce naozaj zabojovať. Nikdy nie je dobrým nápadom zlomiť niekomu druhému srdce len kvôli osobe, ktorá zlomila srdce tebe. Namiesto toho si hľadaj niekoho, kto dokáže tvoje srdce vyliečiť a zahrnúť ho nehynúcou láskou. 

Nikdy nie je dobrý nápad veriť, že osoba, ktorá ti zlomila srdce, ho zároveň dokáže aj napraviť. Občas je totiž bolesť príliš hlboká, nedá sa na ňu zabudnúť, tie zraňujúce slová počuješ neustále, bolesť sa v srdci stále nachádza, aj napriek tomu, že si mu odpustila. Jednoducho nemáš dosť síl na nápravu škôd, ktoré táto osoba spôsobila. Nedokážeš svoje srdce vyliečiť.

Nikdy nie je dobrý nápad vrátiť sa k osobe, ktorá ti zlomila srdce, pretože určite ti ho opäť zlomí. Povie ti síce všetko, čo túžiš od neho počuť, no urobí presný opak. 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating