Práve teraz som si to uvedomila. Dnes. Po takej dlhej dobe.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Uvedomila som si, že my dvaja nikdy nemôžeme byť priateľmi. A hovorí to moja zlomená duša. Bolí ma srdce a je to tak zraňujúce. Ale myslím si, že som to vedela už predtým, len som musela dostať lekciu a chvíľu to trvalo, kým som to prijala.

Nemôžem s tebou komunikovať. Nemôžem sa s tebou viac rozprávať. Nemôžeme byť priatelia po tom všetkom, čím sme si prešli.

Bol si prvý muž, ktorý ma kedy miloval úprimne. Bol si môj svet. Môj vesmír. Moja galaxia. Nikdy som nepoznala silnejšiu lásku ako je tá naša, nikdy som nepoznala niekoho s takou krásnou dušou ako si mal ty.

A ty si bol tu. Ty si ma miloval. Ty si ma utešoval. Vždy to tak bolo a vždy to tak aj malo byť.

pexels.com

Naša láska bola skutočná. Bola dokonale nedokonalá a nemalo sa to takto skončiť.

Ale nemôžem byť tvoja priateľka, nemôžem byť tá, s ktorou ideš von a porozprávaš sa o tom, čo máš nové. Nemôžem tu byť vtedy, keď sa budeš cítiť osamelý a budeš chcieť sex.

Skončila som.

A bolí to. Je mi zle a slzy len tak tak udržujem v sebe. Pretože vždy budeš mať miesto v mojom srdci a budeš tam patriť.

Ale nemôžeme byť v kontakte. Nejde to.

unsplash.com

Máme pred sebou skvelú budúcnosť, kariéru, plány, život a rodinu s niekým iným.

Mal by si však vedieť, že si ma zranil. A teraz som už v poriadku. Stále mi chýbaš a myslím si, že ten pocit tu bude vždy ale čoraz slabší a slabší.

Som pripravená na to, aby si sa stal mojou minulosťou. Už viac nie si moja budúcnosť a ani do nej nepatríš. 

Ľúbim ťa, ale musím ťa teraz nechať ísť. Pre moje dobro. 

Pre lásku, ktorá príde ku mne a zostane.