Keď som bola s ním, želala som si, aby som bola jeho žena na celý život. On si očividne želal, aby som bola jeho žena na jednu noc. Až po čase a po zlomenom srdci som pochopila, že si naozaj zaslúžim viac. Nie len niekoho, kto ma má na jednu noc a potom sa tvári, že sa nič nestalo.

Zaslúžim si niekoho, kto so mnou bude počítať aj do budúcnosti.

Rovnako ako ty. Si niekto, kto bojuje za svoje sny. Máš iskry v očiach, keď si ich môžeš plniť. Si ochotná ísť za svoje hranice, ak to situácia vyžaduje. Máš odvahu, ktorú mnohé ženy nemajú. Si úžasná dcéra, ktorá si váži svoju mamu. Si neskutočná priateľka, ktorá pomáha svojim kamarátkam tak, ako vie. A budeš aj skvelá partnerka, keď si nájdeš muža, s ktorým to bude dávať zmysel. S ktorým to bude stáť za to. Tento muž ti nepovie: „dobrú noc“ a pred ránom odíde. Tento muž ti povie: „dobrú noc“, no zobudí ťa slovami: „dobré ráno“. Toto presne si zaslúžiš.

View this post on Instagram

Goood morning 🤗

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Pri mužovi, ktorý ťa bude chcieť len na jednu noc stratíš celú svoju podstatu. Nehovoriac o tom, že by ťa nezvládol a pravdepodobne by si mu zlomila ego. Bonus k tomu by si dostala svedomie. Trápilo by ťa a necítila by si sa dobre. Neustále by si o tom premýšľala a tvoje myšlienky by ťa dostali na zlú cestu.

Čo si však musíš uvedomiť je, že žena na jednu noc nie je vôbec príťažlivá. Ak si myslíš, že áno, mýliš sa. Príťažlivá je žena, ktorá vie svoju cenu, má zdravé sebavedomie a nebojí sa odmietnuť muža. Vie hovoriť „nie“ a necíti sa z toho vinná.

Zaslúžiš si muža, ktorý pri tebe bude stáť po zvyšok svojho života a ktorý ti ukáže, ako môže tvoj život vyzerať. Budeš sa mať dobre, len vytrvaj. Tie dobré veci prídu pomalšie, no o to dlhšie zostanú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.