či ma miluje

Možno sa ti zdá, že nie je nič ťažké na tom, aby človek povedal tomu druhému o svojich citoch a dokonca aj vyznal lásku. Sú však znamenia, pre ktoré je to obrovský problém. Problém to môže byť aj pre teba, pretože vo svojej hlave budeš stále mať otázku „či ma vôbec miluje“.

Neznamená to ale, že tieto 3 znamenia nemajú city alebo to, že ťa nemilujú. Len sú zvyknutí sa z toho tešiť vo svojom vnútri a nehovoriť o tom. No možno k nim patríš aj ty sama.

Kozorožec  

Spomedzi všetkých znamení zverokruhu si Kozorožec najviac užíva svoju slobodu a voľnosť. Najviac si to váži a miluje. V žiadnom prípade nebude obetovať svoj život a svoje záujmy kvôli vzťahu, ktorý za to nestojí.

Ale keď sa v jeho živote objaví niekto mimoriadny, kto naňho nebude tlačiť a nebude sa ho snažiť zmeniť podľa seba – Kozorožec bude pripravený na vzťah. Ale ani zďaleka to nie je dôvod na vyznanie lásky.  

Človek v tomto znamení musí zistiť o partnerovi všetko. Presvedčiť sa na vlastné oči, že jeho partner je pre neho ochotný urobiť všetko. Predstaviť si najbližších 20 rokov života s touto osobou a cítiť sa pri tom dobre a tešiť sa na to. Ak to všetko prebehne a Kozorožec o teba stále bude mať záujem, môžeš sa tešiť na vetu “láska, milujem ťa”.  

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy